Відносини з іноземцями. Знайомства з канадцями. Канадський чоловік
18.06.2018
Замуж за Французского мужчину
Цікаві французи. Заміж за Французького чоловіка
18.06.2018

Заміж за німця. Що Вас чекає в Німеччині? Топ 23 факти про Німеччину

замуж за немца

Заміж за Німця з Megalove

Ми поспілкувалися з багатьма нашими клієнтками, а також зібрали додаткову інформацію для того, щоб ви змогли підготуватися до пререїзду в Німеччину разом з Megalove, в разі знайомства та шлюбу з німецьким чоловіком. Виключно правдиві факти про німців та про життя в Німеччині.

Етапи переїзду і заміжжя з німцем

– Фінанси. Ваш чоловік повинен бути забезпечений та мати прибуток як мінімум вище середнього. У нього має бути або своє житло, або арендоване, яке він сплачує сам (не держава). В іншому випадку, ви будете зобов’язані знайти роботу протягом 6 місяців з моменту переїзду.

– Вивчайте німецьку мову заздалегідь. Щоб потрапити до Німеччини (отримати візу) треба вивчити мову. На мінімальному рівні: привітатися, розповісти про себе, купити продукти в магазині. Вам потрібно буде скласти невеликий тест.

– Заміжжя. У Німеччині вам потрібно буде написати так званого «клятвенного листа», щоб підтвердити, що Ви незаміжня. Тільки після цього ви зможете подати документи до РАГСУ.

– Перевірки. Як перші 3 місяці, так і згодом до вас можуть завітати з перевіркою. До вас можуть прийти в гості просто, щоб переконатися в тому, що ви дійсно живете зі своїм чоловіком (шлюб не фіктивний). Також можуть зайти до ваших сусідів і поцікавитись у них.

– Громадянство. Якщо ви пройшли перевірку – ви можете продовжити візу ще на рік. Потім ще на 3. В цей період ви можете здати тест з німецької мови та отримати громадянство. Від попереднього потрібно буде відмовитися!

– Опитування. Після тесту на знання мови будьте готові до останнього тесту. Вас з чоловіком посадять в різних кімнатах і будуть задавати однакові питання:

Коли народився чоловік?

Чи живі його батьки?

Ким вони працюють?

Скільки в його родині було дітей? і т.д.

3 роки – достатній термін, щоб запам’ятати такі дрібниці. Такий тест можна здати і через рік, як забажаєте.

Життя в Німеччині. Німці. Ставлення до іммігрантів

– Бюрократія. Німеччина – країна бюрократів. Німці совісно платять податки і чесні перед державою.

– Розум. Німці – дуже розумний народ, вони швидко приймають рішення і вирішують всі проблеми.

– Солідарність. Німеччина – країна інтернаціональна, на вулицях будь-якого міста ви можете побачити людей, які відносяться до найрізноманітніших культур, навіть в різних національних костюмах. Німці чудово уживаються з ними.

– Стриманість і повага. Якщо німці потрапляють, скажімо, в аварію, вони вирішують цю проблему швидко і спокійно. Вони тиснуть один одному руки, запитують як справи і як пройшов день. Після цього вирішують що робити: цікавляться наявністю страховки і пропонують допомогу. Конфлікт вичерпано.

– Акуратність. Німці дуже акуратні у всьому, навіть в їжі. В кінці вечері на столі залишаються тільки чисті тарілки. Для відходів і кісточок є спеціальне блюдечко, кожен вичищає свою тарілку сам. Господиня збирає зі столу порожні тарілки.

– Свята. Німці працюють на вихідні і свята, якщо їм подобається їхня робота. Але офіційні вихідні, безумовно, є.

– Чистоплотність. Німці можуть сидіти на вулиці на тротуарі або навіть на підлозі в транспорті. Це нормально, всюди чисто. Проте, одяг вони перуть кожного дня. Німець не одягає 2 дні поспіль один і той самий одяг.

– Привітність. Не дивуйтеся, якщо на вулиці, зустрівшись очима з німецьким чоловіком або жінкою, вони з вами привітаютья. Це нормально.

– Компліменти. Німці люблять робити один одному компліменти. Завжди і скрізь. Неважливо, жінка каже вам його або чоловік. Вони обов’язково помітять ваш новий шарфик і манікюр.

– Лікування. Якщо ви погано знаєте німецьку мову, медсестри і лікарі в лікарні перейдуть на англійську, тільки щоб вам було легше зрозуміти один одного.

– Працьовитість. Німецький народ дуже працьовитий. Вони дійсно «пашуть», а не працюють, але не скаржаться.

– Ставлення до приїжджих. Вам завжди будуть раді в Німеччині. Не чекайте косих поглядів. Якщо німець побачить, що ви росіянин чи українець, вам відріжуть шматочок торта більше, ніж корінному німцю. 🙂

– Допомога. Якщо ви потрапили в незручну ситуацію в Німеччині – попросіть будь-кого на вулиці, всі будуть раді вам допомогти.

– Українська культура. У Німеччині ви без проблем можете поїсти в українському або російському ресторані, відвідати магазин чи кінотеатр, де ви почуєте рідну мову. Також ви легко знайдете православну церкву.

– Сервіс. Будь-який продукт, який ви замовите, доставлять вам прямо під двері. Якщо ви купили продукт і вам дали гарантію, то будьте впевнені, що у випадку поломки його без питань і безкоштовно полагодять.

– В Німеччині немає бездомних собак.

– Гуляти ввечері в будь-якому місті безпечно.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ