Нідерландський чоловік. Заміж за голландця
18.06.2018
замуж за немца
Заміж за німця. Що Вас чекає в Німеччині? Топ 23 факти про Німеччину
18.06.2018

Що нам відомо про Канаду? Насправді, багато чого, ми просто рідко про це замислюємося. Крім хокею, Ніагарського водоспаду, французької мови та кленового сиропу, в Канаді можна зустріти цілі провінції з українцями зі спражньою українською культурою. Не будемо заглиблюватися в історію, так як нам набагато цікавіше вивчити канадський народ, а точніше канадських чоловіків.

Які ж вони – канадські чоловіки? У чому ж різниця? Чому так багато українок прагне познайомитись з канадцем? Насправді, як вважають більшість наших клієнткок в стосунках з іноземними чоловіками – всі чоловіки на планеті земля однакові. Вони – просто чоловіки. Але, відносини з іноземцями завжди чомусь відрізняються від відносин з українцями. Чому ж так? На просторах інтернету мені зустрілася кумедна фраза: «Вони просто виросли на різних мультиках». І це факт. Не оминуло це і канадців. Все-таки є, нехай навіть зовсім маленькі, відмінності в менталітеті українців і канадців.

Екс-наречена Megalove, Юлія, розповіла нам про те, що головну різницю бачить у вихованні. Діти в Канаді рано стають самостійними і незалежними. Мало того, абсолютно нормальним явищем є працюючі школярі. До 18ти років кожен канадець, частіше хлопець, вже прагне жити самостійно. Тут ви рідко зустрінете родину, яка живе з 20-річним сином. Батьки всіляко підтримують своїх дітей, в зв’язку з тим, що ті рано починають заробляти на життя. До 19ти років кожен вже має власне житло. Можливо житло арендование, але, окреме від батьків. В Україні ж, чоловік може жити з батьками до сивої бороди, а вони йому нічого і не скажуть, та й він сам не проти. Таким чином, першою відмінністю канадців є самостійність.

Проте, є і друга сторона медалі. Юлія каже, що після народження дитини батьки чоловіка не виявляють особливого ентузіазму в зустрічах з онуком і прийнятті участі в його вихованні. Її ж українські батьки навпаки, обожнюють онука і намагаються приїжджати в гості якомога частіше. Це нормально для нас, українців. Ми звикли, що бабусі й дідусі можуть навіть посваритися, сперечаючись, з ким онук залишиться на вихідних. Юлію це не бентежить, вона відноситься до тих дівчат, які і самі раді побути вдома з родиною, без надмірної уваги родичів і частих зустрічей з гостями.

Що ще цікавого нам вдалося дізнатися про канадців? У зв’язку з традицією рано залишати батьківське гніздо – вони не шукають собі домробітниць і кухарок, щоб одружитись з ними. Канадець може і приготувати, і помити, і випрати, і прибрати. Вони не розуміють чому українки кожен раз хапаються за брудні тарілки і пилосос, якщо вони(чоловіки) і самі можуть відмінно впоратися. Це нашим дівчатам подобається. А як інакше? 🙂

Щодо ресторанів, кафе та кіно, тут все так само, як і в Європі. Якщо ви читаєте наш блог, то знаєте про те, що в європейських країнах прийнято ділити рахунок в кафе навпіл. Але знаходяться чоловіки, які так не вважають. З перших побачень ви швидко зрозумієте, до якої категорії відноситься ваш чоловік. Також можна завжди зробити так, як робили наші дівчата – пояснити, що в Україні прийнято, щоб чоловік піклувався про свою леді. Ваш чоловік обов’язково зрозуміє ваш тонкий натяк!

На завершення, хочемо розповісти вам маленький секрет. За словами Юлії, канадці обділені жіночими компліментами. Уявіть собі! Юлія каже, що її чоловік, а так само всі знайомі чоловіки червоніють, якщо їм сказати щось на кшталт: «Яка у тебе красива сорочка» або «Тобі дуже йде цей піджак». Жінки в Канаді не звикли говорити чоловікам компліменти, тому їм страшенно приємно їх чути! Це варто запам’ятати!

Відносини з іноземцями – це захоплююча пригода. Неважливо, в якій країні знайдеться ваша друга половинка – будьте готові вивчати цю країну, дізнаватися про неї якомога більше, цікавитися нею. Приймаючи в своє життя чоловіка, ви приймаєте його країну, культуру, традиції. Повага є фундаментом міцних та довгих стосунків.