Как я познакомилась с мужем через сайт знакомств. Муж американец.
Як я познайомилася з чоловіком через сайт знайомств. Чоловік американець.
18.06.2018
Голландия. Голландский муж. Замуж за голландца
Нідерландський чоловік. Заміж за голландця
18.06.2018

Відносини з Австралійцем – одкровення екс-клієнтки Megalove

Отношения с Австралийцем

Отношения с Австралийцем

Відносини з Австралійцем – які вони?

Всім привіт! Мене звуть Оля, мені 37 років, я українка, щаслива у шлюбі з чудесним австралійцем Метом, з яким я познайомилася завдяки шлюбній агенції Megalove.

Відносини з Австралійцем

Не так давно мені прийшов e-mail від адміністратора агеції з проханням розповісти про те «як це було» (як я познайомилась з Метом, як розвивалися наші відносини і як мені живеться в Австралії).

Я ніколи не афішую своє особисте життя. Навіть про те, що я звернулася в шлюбну агенцію спочатку знала тільки моя сестра. Мет так само приховував від усіх свою реєстрацію на сайті знайомств, не знаючи, якою буде реакція друзів і рідних. Він так само був проти розміщення нашого весільного фото на сайті агенції, але щодо статті, в якій я пообіцяла похвалити його кілька разів, заперечувати не став. 🙂 Забігла трошки вперед, давайте повернемося до знайомства.

З чого ж почати … Я звернулася в шлюбну агенцію в далекому 2011 році, англійську мову я тоді тільки почала вчити для себе (в школі німецьку вчила), агенція надала мені послуги перекладачів – письмового та усного. Хочу зазначити, що я була дуже задоволена роботою обох перекладачок, тому зо мені було з чим порівнювати, до Megalove я недовго була клієнткою іншої агенції і там, м’яко кажучи, сервіс не відповідав тому, що я отримала тут.

Відносини з Австралійцем

Уже через місяць консультант-перекладач показала мені першого «кандидата» на моє серце, я пішла з ним на побачення, було дуже хвилююче, хоча чоловік виявився вкрай галантним і цікавим, але «іскра» між нами не пролетіла. Після, було ще 3 побачення з іншими чоловіками, але, знову таки, почуттів не виникало. Мені було дуже приємно поспілкуватися з людьми різних культур, я дізналася багато цікавого і знайшла нових друзів. Коротше кажучи, я не впадала у відчай!

Мет з’явився в моєму житті тільки через півроку після реєстрації в агенції, але очікування були того варті! Як він мені пізніше зізнався – його пошта була завалена вхідними листами від дівчат, їх надходило сотні, але звернув увагу він саме на мене! Ми з ним вирішили, що це доля. 🙂

Ми довго спілкувалися через сайт знайомств, тому що мені все ще була потрібна допомога перекладача, я писала лист українською, або давала список питань до нього та цікавих фактів про себе, а співробітниця Megalove перекладала і відправляла його. Він мені дуже сподобався – високий чоловік, спортивної фігури, ввічливий, працьовитий, я відчувала якесь тяжіння між нами, не дивлячись на те, що він знаходився на іншій півкулі! Коли підходив час до першої зустрічі, я страшенно переживала, на попередніх побаченнях я відчувала себе набагато спокійніше, напевно, тому що мені було просто цікаво поспілкуватися з чоловіками, а на Мета я дійсно чекала.

Відносини з Австралійцем

Я приїхала зустріти його в аеропорт разом з перекладачем. Пам’ятаю, як я кожну хвилину поправляла волосся і дивилася в дзеркало, а перекладач говорила мені, що у мене все в порядку. 🙂 Наша перша зустріч пройшла дуже добре, затишно і спокійно. Ми довго їхали з аеропорту в моє місто, тому встигли обговорити все: від деталей польоту до планів «на завтра». Мет виявився чудовим співрозмовником, з яким у нас не виникало незручностей.

Наступного дня я приїхала на наше перше офіційне побачення, і яке було моє здивування, коли я дізналася, що він нещодавно провернувся пробіжки! Нове місто, незнайомі вулиці, чужі люди, а він з 5 ранку на ногах, спортом займається! І так кожний ранок протягом 2 тижнів, що він був в Україні. До речі, ось вам перший факт про австралійців: вони ведуть здоровий спосіб життя!

Описувати кожну зустріч і побачення я не стану, розповім лише найважливіше про австралійців і Австралії в цілому.

Австралійці за натуральну їжу, регулярні заняття спортом або роботу по дому (я говорю не про прибирання). Більшість австралійців в 50 виглядає набагато краще наших чоловіків в 30.

Більшість австралійців католики, але вони не нав’язують свою віру. Перед тим, як прилетіти в Україну, Мет знайшов представників своєї церкви в моєму місті і відправив на їх адресу 2 мішки з іграшками: коали та кенгуру, можете собі уявити? Ці іграшки ми разом відвезли в місцевий дитячий будинок. Це було дуже зворушливо.

Австралійці романтичні. Перед кожним побаченням, Мет йшов в магазин квітів та дарував мені букет. Перекладач сказала, що він радився з нею які краще купити. За його друзями я так само помітила цю романтичну нотку.

Відносини з Австралійцем

Австралійці чудові сім’янини. Будьте впевнені, що ваші діти будуть любити свого батька! Для цих чоловіків сім’я – найважливіше в житті, і вони віддаються домашнім справам і вихованню дітей повністю. Якщо у вас є дитина від першого шлюбу, австралієць прийме його як свого.

Австралійці чесні. Вони вміють і люблять розмовляти, вони щирі й уважні.

Австралійці мало жартують. Розглядайте цей факт як недолік або перевагу – але це факт.

І трохи фактів про Австралію, про які ви, можливо, не знали:

– Якщо говорити про якість життя, Австралія розташувалася в першій десятці серед усіх країн світу.

– В Австралії розвинена соціальна допомога. Держава піклується про своїх громадян (про емігрантів в тому числі).

– В Австралії немає малярії, вона була остаточно переможена ще в 70-х, тут так само не хворіють на застуду та грип, тому що евкаліпт зростає всюди.

– Замість бездомних собак по вулицях бігають кенгуру (це і мило, і страшно одночасно: дивлячись якого розміру кенгуру, але до них швидко звикаєш).

– Голова держави Австралія – це прем’єр-міністр, а не президент.

– В Австралії чудові дороги.

– Рух на дорогах правосторонній, кермо в машинах знаходиться праворуч (перевчитися не дуже просто, але можливо).

– В Австралії величезна кількість іммігрантів, близько 50% від усього населення – це іммігранти, або їх спадкоємці.

– В Австралії мало людей, що палять, а сигарети коштують не дешево.

– Будинки в Австралії коштують дуже дорого, але набагато дешевше, ніж в Москві або Санкт-Петербурзі.

– В Австралії немає бездомних котів і собак (це мене досі вражає).

– Школи в Австралії ідеальні: в кожній зроблений ремонт, в класах хороші комп’ютери, а шкільні майданчики прекрасно обладнані.

– Різдвяні канікули в Австралії припадають на літо.

– В Австралії знаходиться одне з сучасних чудес світу – Оперний театр у Сіднеї. Це місце варто відвідати, відчуття неможливо передати словами!

Я дуже сподіваюся, що кожна читачка витягне для себе щось нове і цікаве з моєї історії. На завершення можу сказати тільки одне – я беззаперечно рекомендую дівчатам австралійських чоловіків! 🙂

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ