Чому слов'янські жінки воліють познайомитись з іноземцями?
Чому слов’янські жінки воліють познайомитись з іноземцями?
01.07.2018
Яких жінок шукають іноземці?
Яких жінок шукають іноземці?
03.07.2018

Вдало вийти заміж – 5 принципів щасливого шлюбу

Вдало вийти заміж - 5 принципів щасливого шлюбу

Вдало вийти заміж – 5 принципів щасливого шлюбу

Вдало вийти заміж хоче добра половина представниць прекрасної статі, а то й більшість. Мова, звичайно, йде про нас, слов’янських жінок. В Європі шлюб давно не є ціллю для дівчат. Але що ж таке цей щасливий чи вдалий шлюб? Чи правильно ми розуміємо ці заповітні слова? І що саме вкладаємо в це дуже неоднозначне поняття?

Звичайно, таке поняття як щасливий вдалий шлюб не може для всіх означати одне і теж. Швидше за все, кожен знайде в цьому словосполученні щось своє, ми ж постаралися виділити найголовніші принципи, на наш погляд.

5 принципів щасливого шлюбу – як вдало вийти заміж

  1. Емоційний зв’язок

Емоційний зв’язок між людьми, як стверджують психологи, починається буквально з перших секунд зустрічі, переростаючи спочатку у закоханість, а потім і в кохання. Бажання бути ніжним, радувати ближнього та опікати його, буквально «харчуватися» його усмішками, його задоволенням – ось запорука успішних відносин.

  1. Фізичний потяг

Без фізичного потягу шлюб, на жаль, неможливий. Без інтиму і пристрасті подружжя перетворюється в кращому випадку в просто друзів. Якщо людина неприємна іншій на фізіологічному рівні, якщо тобі не подобається його запах, смак, його звички, то ніякі бонуси у вигляді авто, шуби, кольє не зроблять ваш шлюб успішним.

  1. Загальні цілі

Вдалий шлюб той, в якому подружжя шукає і знаходить спільні цілі і протягом усього життя рухається до них. Спершу це може бути спільне приємне проведення часу, потім – виховання дітей, особистісний розвиток кожного, самовдосконалення та ін. Фінансовий добробут також може бути метою, чому б ні. Головне, щоб це не стало ідеєю фікс, яка захопить весь життєвий простір.

  1. Прагнення розуміти та прощати

Бажання зрозуміти коханого, починаючи від дрібниць у вигляді улюбленого сніданку і кольору шкарпеток, закінчуючи розумінням  що для нього найголовніше в житті – ще один принцип вдалого шлюбу. І не варто намагатися переробити коханого під себе – це шлях в нікуди, таке відношення тільки руйнує родину. Без вміння прощати образи, як дрібні, так і великі, далеко не заїдеш.

  1. Особисте щастя

Мабуть, однією з основних складових щасливого шлюбу є особисте щастя кожного члена сім’ї. Це означає, що ніхто нічим не жертвує в ім’я іншого, живе повним життям, реалізує свої особистісні цілі та мрії, та встигає рости в тих сферах, які йому найбільш необхідні. Щасливою в шлюбі може бути як домогосподарка, так і ділова жінка. Головне, щоб особистісна свобода і щастя кожного чоловіка була в основі.

А ось матеріальні блага – квартира, машина, шуби та діаманти – це зовсім не важливо. Якщо немає любові, емоційної прихильності, якщо подружжя не прагне до загальної мети, то, на жаль, ніякі фінансові блага не зроблять шлюб успішним. Це буде лише міраж, красива глянцева картинка, а в душі пануватиме порожнеча.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ