Анна та Радж
25.06.2018
Мишель и Елена
Мішель та Олена
30.06.2018

Світлана та Стів

Светлана и Стив

Ми раді поділитися з вами чудовою історією кохання Світлани і Стіва!

Їхнє кохання – справжнє диво, яке сталося в переддень Різдва 21.12.2016, коли Світлана і Стів стали законним подружжям.

Зірочка їхньої любові запалилася набагато раніше, Стів звернувся в шлюбне агентство в США, а Світлана звернулася в дійсно шлюбне агентство Megalove. День за днем ​​їх почуття ставали міцнішими і яскравішими: за допомогою листів, коротких повідомлень, відео чатів, наче з цеглинок, Світлана і Стів будували відносини.

Вони подолали багато – і відмінність в культурах, і мовний бар’єр, і бюрократичні питання, доводячи тим самим, що справжнє кохання вище і сильніше за всі перешкоди. Світлана вивчала англійську на вечірніх курсах в Києві, Стів планував і облаштовував їх майбутнє сімейне гніздечко в Штатах.

Кажуть, що кращий спосіб пізнати один одного ближче – це спільні подорожі. Наша пара підтвердила це! Стів виявив особливий інтерес до України, до її історії і культури. Світлана була рада стати його гідом в подорожі по західній Україні і Карпатам.

Потім було багато паперової тяганини, збір документів, інтерв’ю в посольстві і все вийшло, тому що для кохання немає меж!

Одруження пари відбулося на 33-му поверсі старовинної будівлі міста Філадельфія.

Стів, будучи дуже уважним і турботливим батьком для своїх двох дітей, звичайно ж, зміг подружитися і стати близьким другом, а незабаром і батьком для сина Світлани.

Світлані вдалося зустріти свою другу половинку, тому що вона задалася цією метою і йшла до неї з величезним бажанням! Запорукою успіху нареченої шлюбного агентства Megalove є співпраця з персональним шлюбним консультантом, участь в пошуку, взаємодопомога. Світлана була ідеальною нареченою для професійного консультанта.

Ми бажаємо нашим клієнтам любові і щастя! Ви – наша гордість! Ми любимо і цінуємо вас!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ