Сумніваєшся?

Етапи створення пари у MEGALOVE

Знайомства в інтернеті можуть таїти багато питань і сумнівів, тому ми готові розповісти, які етапи створення пари проходять дівчата з моменту реєстрації до одягнення в наряд нареченої.

Отже, ви зареєструвалися в дійсно шлюбному агентстві Megalove. Після цього ми з вами зв’язуємося і починаємо знайомитися. Після попереднього знайомства ми вибираємо вам одного з наших фахівців з підбору пари. Він і стане вашим провідником у пошуку чоловіка вашої мрії.

Спеціаліст проведе з вами невелике інтерв’ю, з якого він дізнається про вас, ваш стиль життя, чим ви займаєтеся, про що мрієте, і що вам приносить задоволення. Ми знаємо, що кожна дівчина – це принцеса свого королівства, і нам важливо зрозуміти, які звичаї в цьому королівстві. Разом ви складете анкету, яка відобразить ваші найкращі сторони. Далі фахівець розміщує вашу анкету на партнерському ресурсі знайомств, який доступний тільки іноземним чоловікам в пошуку; ніхто з ваших знайомих не побачить ваші фотографії у відкритому доступі.

Етапи створення пари у MEGALOVE

1

Підбір потенційних кандидатів, листування з чоловіками. Всі наші фахівці професійно володіють іноземними мовами, тому не турбуйтеся, якщо ще не вивчили мову. На цьому етапі ви попередньо знайомитеся з чоловіками, вибираєте, хто вам подобається більше. Спеціаліст допомагає складати листи так, щоб показувати вас з кращого боку, підтримувати і розвивати серйозну переписку. Не виключено, що ви почнете отримувати подарунки від своїх нових шанувальників. Це можуть бути квіти, цукерки, похід в ресторан, і навіть зірка з неба! На цьому етапі важливо підтримувати регулярний контакт зі своїм фахівцем, щоб вчасно відповідати на листи і демонструвати свою серйозність намірів. Пам’ятайте, що ваше щастя залежить тільки від вас!

2

Приблизно через пару місяців з початку листування з чоловіками вас чекатиме перше побачення з іноземцем. Зазвичай перше побачення ми організовуємо в Україні, в Києві або в місті дівчини. На першому побаченні завжди присутній ваш особистий фахівець. По-перше, в цьому є технічна необхідність – вам буде потрібна допомога перекладача при спілкуванні. По-друге, ми піклуємося про безпеку наших принцес, ви самі будете розуміти, що підтримка вже добре знайомої людини вам точно стане в нагоді.
Де проходить перша зустріч? Як правило, в ресторані або кафе. Ви напевно відчуєте, як хвилюється чоловік, як він чекав цієї зустрічі з вами. Ми знаємо, що якщо чоловік зважився на побачення і прилетів на нього з іншої країни або навіть континенту, він прийняв серйозне рішення і покладає на нього великі надії. Постарайтеся проявити до нього вашу жіночу теплоту, а ваш фахівець допоможе впоратися з хвилюванням.
Коли ви обоє зрозуміли, що хімія трапилася, то ви заплануєте зустріч на наступний день. Зазвичай це прогулянки по вашому місту. Західні чоловіки дуже допитливі, і вони з великим ентузіазмом ставляться до пропозиції дівчини показати місто.
У історії Ольги про її знайомство з австралійцем ви надихнетесь хвилюючим настроєм їх першої зустрічі.

3

Якщо перше побачення пройшло успішно, ви приймете рішення далі розвивати відносини, будете планувати наступну зустріч. Можливо, це буде країна чоловіка. Швидше за все, ви почнете вчити мову. Зазвичай чоловік пропонує оплатити курси для дівчини, щоб мати можливість спілкуватися без допомоги перекладача.
Коли ви вирішите відвідати країну чоловіка, фахівець проконсультує вас, про які питання безпеки і як вам варто подбати. Як щодо поїздки до Франції? Давно мріяли відвідати Париж і побачити Ейфелеву вежу? Ми абсолютно не виключаємо для вас таку можливість!

4

Чоловіки, які серйозно налаштовані знайти собі слов’янську дружину, зазвичай діють рішуче. Серед наших історій є багато прикладів, коли весілля трапилося вже через півроку після знайомства. У своєму інтерв’ю Наталя розповідає про те, як отримала пропозицію вже в першу поїздку до майбутнього чоловіка.
Ми не можемо гарантувати, що ви пройдете цей шлях за півроку. Але ми можемо гарантувати, що докладемо всіх зусиль, щоб отримати від вас щасливу звістку, що ви одружуєтесь. З вашого боку необхідна співпраця з фахівцем і терпіння.

Хочете дізнатися більше надихаючих історій? – читайте наш розділ love stories та реєструйтеся, щоб написати свою щасливу, довгоочікувану історію кохання.

MEGALOVE

ШЛЮБНА АГЕНЦІЯ №1 В УКРАЇНІ

© 2007 – 2018 MEGALOVE – Найкраща шлюбна агенція знайомств в Україні