Замуж за Французского мужчину
Цікаві французи. Заміж за Французького чоловіка
18.06.2018
Шлюбні агентства і «сумні агентства» – знайди відмінності?
30.06.2018

Стаття клієнтки Мегалав. Життя в Норвегії

Вітаю всіх читачів Megalove Blog!

Дозвольте відрекомендуватися.

Мене звуть Валентина, я родом з міста Чернігів. У 2013-му році я зважилася звернутися в шлюбне агентство. Трохи погортавши сторінки інтернету, я знайшла шлюбну агенцію Megalove, якій на той момент було вже 5 років, і я вирішила обрати саме її..

У 2014-му році, завдяки шлюбному агентству Megalove, я знайшла свого чоловіка і переїхала до Норвегії, а в 2015-му ми з Томасом одружилися.

Отже, що мені було відомо про Норвегію до переїзду? Норвегія – країна багата, ідеальна для життя в плані екології, а ще там їдять рибу. Кажу відразу, всі три стереотипи – правда!

Люди в Норвегії дуже привітні, кожен перехожий ніби зобов’язаний тобі посміхнутися і побажати гарного дня. Це заряджає позитивом! Що стосується побуту, в Норвегії не існує стереотипу «жінка-кухарка», будь-який чоловік може приготувати поїсти як собі, так і своїй жінці. Багато хто не проти повечеряти в ресторані. У Норвегії, як і в багатьох країнах Європи, існує поняття «кожен платить сам за себе». Чи вважає так Ваш чоловік, дізнаєтеся вже на першому побаченні. До речі, рекомендую на цьому ж побаченні поставили якнаймога більше питань, які вас хвилюють. Цей день вирішить подальше спілкування і відносини.

Норвежці – народ самостійний. Тут жоден чоловік не буде жити з батьками до 30-ти років, як це прийнято в Україні. Хлопці стають незалежними дуже рано і тому не завжди прислухаються до батьків. Але і самі батьки не дозволяють собі втручатися в особисте життя дітей, вони поважають один одного. Це мене захопило. До речі, тато в декреті тут – це норма!

Норвежці віддають перевагу цивільному шлюбу. Ні, не тому що бояться одружуватися, а тому що а) процес розлучення в Норвегії триває до 2-х років, б) вони одружуються офіційно, проживши разом 20 років, коли поставлять дітей на ноги. Але бувають і виключення.

Як я вчила мову. В першу чергу варто відзначити, що норвезька мова не дуже складна. Вона чимось схожа на англійську, чимось на німецьку. Якщо ви знаєте ці дві мови хоча б трошки, вам буде легко. Найскладнішим в норвезькій мові є вимова. Але, поживши якийсь час серед носіїв мови, швидко звикаєш. Безумовно, самостійно мову вивчити складно, тому краще це робити за допомогою викладача.

Чому Норвегія така розвинута, багата і є однією з найдорожчих країн в світі? Все просто! Норвегія знає собі ціну, це по-перше, а по-друге, вона живе за рахунок податків – це забезпечує відсутність бідності і безробіття, народ збирає гроші в банку, живе в кредит, а держава його підтримує. Найбагатші люди тут – пенсіонери – на схилі років вони подорожують навколо світу і насолоджуються життям.

В цілому, я швидко адаптувалася до нової країни, мова запам’ятовується сама по собі, люди дуже привітні, а які тут краєвиди!

Я рада, що доля звела мене з Megalove, з моїм шлюбним консультантом, і з Томасом. Спасибі тобі, рідне шлюбне агентство і ласкаво просимо в Норвегію!

Ваша Валентина

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ