Яких жінок шукають іноземці?
Яких жінок шукають іноземці?
03.07.2018
Як сподобатися іноземцю?
Як сподобатися іноземцю?
03.07.2018

Складнощі он-лайн дейтингу

Складнощі он-лайн дейтингу

Складнощі он-лайн дейтингу

Он-лайн дейтинг або он-лайн знайомства містять в собі безліч підводних каменів і складностей, розібравшись в яких, Ви, безумовно, будете набагато ближче до успіху.

Співробітники міжнародного агентства знайомств «Megalove» опитали понад сто чоловіків і жінок, які намагалися знайти пару он-лайн, і ось що учасники опитування сказали про основні труднощі, з якими зіткнулися в процесі пошуку пари:

Складнощі он-лайн дейтингу

– Використання професійних фотосесій на сайтах знайомств, а також оброблених фотошопом фотографій, зазвичай не є секретом успіху, бо такі фото відповідають реальності під час особистої зустрічі.

– Брехня. Деякі люди на сайтах знайомств описують себе не такими, як вони є, а такими, якими вони хотіли б бути.

– Люди стають Хамелеонами. Вони знаходять твій профайл і змінюють свою анкету так, щоб відповідати твоїм інтересам, характеристикам, стилю.

– Шукають тільки розваги і легкі відносини, не прагнуть створити довгострокові стосунки.

– “Друзі по листуванню”, люди, які хочуть спілкуватися тільки в чаті, в листах, і ніколи не погоджуються на зустріч.

– Нереалістичні очікування, занадто багато очікуваних критеріїв від партнера, невідповідність заявленим очікуванням.

– Люди, які перебувають у шлюбі, але пишуть, що вони самотні.

– Відчуття, що ти в он-лайн магазині знижує мотивацію знайомитися.

– Парадокс вибору. Отримуючи більший вибір партнерів он-лайн, підсвідомо збільшуються пошукові критерії, що несе за собою складність у виборі того єдиного, заради якого Ви реєструвалися.

Проте не все так страшно, як описують вище учасники нашого дослідження. Он-лайн знайомства захоплюють світ з величезною швидкістю і більшість шлюбів, що укладаються в США щодня – це результат саме знайомств в інтернеті. Це означає, що при грамотному і правильному підході, знайомства он-лайн можуть бути ефективними і якісними, без розчарувань.

Як професіонали в міжнародних знайомствах, ми підготували деякі рекомендації для досягнення успіху в знайомствах онлайн.

– Фото. Найскладніше, подобається вам це чи ні, зробити привабливі фото. Якщо ви здатні це зробити, ви вже виграли половину битви серед конкуренток. Дуже важливі і портретні фото і фото в повний зріст. Одяг не повинен бути сірим або чорним. Капелюхи, окуляри, і все, що приховує Ваше обличчя – неприпустимо. Чорно-білі фото і знімки з друзями також краще не використовувати на сайті знайомств. Фото з дитиною теж не кращий вибір для сайту знайомств, бажано приберегти його до більш тісного спілкування з новим потенційним партнером.

– Опис себе. Це важливий крок якому треба приділити увагу. Люди люблять коли ними цікавляться, тому не тільки описуйте себе, але і ставте, важливі для Вас. Напишіть чому Ви шукайте другу половину, чого вам не вистачає для відчуття щастя, що ви готові давати натомість, і яким є для вас ідеальне побачення. Запитайте потенційного партнера, що для нього означає бути щасливим і гармонійним в парі. Виявлення загальних очікувань і цінностей дуже важливі на першому етапі знайомства.

– Відео. Не дуже популярна функція, але працює відмінно. Якщо ви не з сором’язливих і володієте певними талантами, зніміть відео з собою в головній ролі і додайте в анкету. Якщо Вам сподобалася людина на сайті знайомств, відправте йому посилання на ваше відео, це однозначно підвищить ваші шанси на успіх.

– Скайп. Ми рекомендуємо користуватися відеочатами або скайпом для того, щоб краще пізнати партнера по листуванню. Не варто поспішати на побачення перш ніж не поспілкуєтесь з ним через телефон, скайп або в он-лайн чаті.

– Особиста зустріч. Ми рекомендуємо завжди думати про безпеку під час особистої зустрічі. Не варто сідати в машину або зустрічатися в малолюдних місцях з малознайомою людиною з інтернету, якого ви ще не знаєте особисто. Найкраще домовитися про зустріч в кафе чи ресторані, і вчасно прийти туди. Якщо вам з партнером буде зручно, ви можете домовитись про зустріч наступного дня під час обідньої перерви, 30-40 хвилин достатньо, щоб скласти перше враження і зрозуміти чи хочете ви далі зустрічатися з цією людиною.

Олена Сосновська,

керівник міжнародного агентства Megalove.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ