Наше шлюбне агентство ретельно перевіряє правдивість інформації, наданої чоловіками, мабуть, тому у нас стільки позитивних відгуків (сміється).

– Не секрет, що сьогодні більшість шлюбних агентств мають на меті заробити гроші на «довірливих» іноземних женихах і не менш «наївних» наречених. Як розпізнати таке агентство знайомств?

– Перш за все відгуки реальних людей. Наприклад, шлюбна агенція Megalove спеціально створила канал на ютубі, де публікує відгуки пар, мої інтерв’ю, відгуки дівчат. Це важливо і це неможливо зіграти, видно, що люди реальні.

Ви також повинні вивчити сайт агентства, чи вселяє він Вам довіру, чи дійсно співробітники володіють усіма компетенціями, щоб допомогти Вам!? У агентства знайомств повинно бути оформлено ЧП. Шлюбна агенція відкрито ділиться з вами процесом пошуку партнера. Не соромтеся, ставте будь-яку кількість питань. Заодно перевірте, наскільки клієнт-менеджер агентства кваліфікований і чи викличе у вас довіру. 🙂

– Які критерії відбору або на що потрібно звертати увагу обираючи шлюбніі агентства з пошуку нареченого?

– Мабуть, це: досвід роботи агентства на ринку, хто є керівником, цінності агентства, сторінки в соціальних мережах, відгуки, і чи викликає воно довіру особисто у вас.

Особисто я, як керівник не приховую свої дані, мене легко знайти на ютубі та в соцмережах, я сертифікований коуч і бізнес-тренер і, в цілому, люблю людей. У мене є сертифікати про проходження тренінгів з емоційного інтелекту, позитивної психології, роботи з переконаннями. Це важливо для формування правильної команди в першу чергу, без команди – ми не були б настільки успішні в своїй діяльності. Тому, велика частина мого часу йде саме на навчання і комунікацію зі співробітниками нашого міжнародного агентства знайомств. Можна подивитися профіль Megalove в Інстаграмм, ми відкриті повністю до реєстрації дівчат, але реєструємо не всіх охочий, це пов’язано з тими критеріями, які виставляють нам чоловіки, та від бажання та готовності потенційної нареченої до спільної роботи зі шлюбним агентством в наданні інформації та даних, необхідних для роботи.

– Якщо все-таки стали «заручником» такої ситуації (потрапили в недобросовісне шлюбне агентство), чи можна якось зажадати видалити свої дані з бази непорядної компанії?

– Так звичайно. Коли ми видаляємо анкету дівчини з бази, ми надаємо їй скріншот про видалення або знімаємо відео з екрана, як видаляються її дані.

Обов’язково рекомендую дівчатам вимагати таку інформацію в кожному шлюбному агентстві, в якому вони були зареєстровані.

А ще, знаючи назву сайту, з яким працювало агентство з підбору пари, дівчина має право звернутися безпосередньо до керівництва сайту з проханням видалення її персональних даних, обов’язково вказавши свої паспортні дані. (Цю процедуру практикують зазвичай при умові відмови шлюбного агентства видаляти анкету).

– Олена, хотілося б почути Ваші побажанням майбутнім нареченим.

– Звертаюся до дівчат, які планують звернутися в шлюбне агентство або в агентство знайомств. Пам’ятайте, що успіх і результат залежить на 50% від вас і на 50% від кваліфікації команди. Яким би професійним не було шлюбне агентство, якщо ви не будете йти на контакт, спілкуватися зі своїм консультантом, підтримувати зв’язок з менеджером – буде дуже складно зрозуміти ваші очікування і підібрати партнера саме за вашим запитом. Давайте взаємодіяти, тоді пошук партнера займе не більше 2-6 місяців, а ви отримаєте задоволення від вибору серед численних кандидатів!: )