Стаття клієнтки Мегалав. Життя в Норвегії
18.06.2018
Шлюбні агентства – ковалі любові або “контори”, що руйнують надії?
30.06.2018

Шлюбні агентства і «сумні агентства» – знайди відмінності?

Шлюбні агентства і «сумні агентства» – знайди відмінності?

Дорогі дівчата, тема даної статті виникла не випадково. На її написання нас надихнули ваші звернення до шлюбної агенції Megalove, а також ті питання, які у вас виникають. Як професіонали, ми розуміємо, як складно зважитися звичайній дівчині звернутися в шлюбне агентство, довіритися йому і відкритися до співпраці. У нашому українському менталітеті існує якийсь стереотип, що «якщо ти звернулася в шлюбне агентство, ти лузер, не змогла сама вибрати собі гідного кандидата». Повірте – це переконання, яке не має під собою ніяких підстав, я б навіть сказала – переконання, яке обмежує можливості. З чим це пов’язано? Розберімось.

Існують агентства шлюбні, і «сумні». Не соромно звернутися в шлюбне агентство, через те, що ви отримуєте сервіс знайомств, у вас буде особистий консультант, ви будете повністю розуміти та контролювати процес. А ось стереотипи й переконання про те, що шлюбні агентства для лузерів, сформували саме співробітники та директори тих самих «сумних агенцій». Як же їх розрізняти, і як не стати жертвою некваліфікованих компаній з підбору і пошуку партнера, ми зараз розповімо.

Яке воно – «сумне» шлюбне агентство?

  1. Ви ніколи не знайдете його контакти в інтернеті. Максимум на сайті для пошуку співробітників. У такого агентства немає ні сайту, ні соцмереж, ні ютуб каналу, чи реальних відгуків його клієнтів. Досить ризиковано, вірно? Важливо знати та розуміти, хто ті люди, які стоять за агенцією знайомств, чи можна їм довіряти та чи достатньо у компанії досвіду, щоб підібрати Вам відповідну пару.
  2. Ви не знайдете відео і фото сформованих пар у такого шлюбного агентства, їх просто немає, адже мета їх роботи не пошук вашого партнера, а щось інше.
  3. Вам не буде призначений особистий консультант з відносин, ви будете мати контакт тільки з менеджером, який не володіє достатньою інформацією про те, як просувається пошук для вас.
  4. Вам не будуть гарантовані безпечні та комфортні умови на побаченні з чоловіком. «Сумні» шлюбні агентства не перевіряють якість бази чоловіків, і на зустріч до вас може приїхати чоловік з психологічними відхиленнями або кримінальним минулим. Дійсно шлюбне агентство має можливість перевірити кожного чоловіка, особливо громадяни США, що заповнюють IMBRA форму – прозорі та зрозумілі перед приїздом.
  5. Вам не зателефонують після реєстрації. Цілком реально, що, пройшовши реєстрацію і надавши документи, «сумне» шлюбне агентство зникне з вашого життя. Воно може залишити приємні спогади у вигляді шикарної фотосесії своїм коштом, через те, що чим яскравіше ваші фото, тим більше в шлюбного агентства можливостей їх вигідно використовувати.

Любі дівчата, вибираючи шлюбне агентство, пам’ятайте, це ваша відповідальність і ваш вибір, відповідно і кінцевий результат – залежить від правильності вибору. Також хочу вберегти вас від помилки, що шлюбне агентство може гарантувати результат. За 10 років нашої роботи, ми ніколи не сказали, що можемо гарантувати результат. Ми вважаємо за краще бути чесними з нашими дівчатами з самого початку, тому говоримо правду як вона є. Жодне шлюбне агентство не дасть гарантій успішного знайомства, і як результат – шлюбу з іноземцем. Шлюбні агентства працюють з великими базами чоловіків, і докладати зусиль, щоб чоловік звернув увагу саме на вас. Тільки від вас залежить, наскільки ви будете готові та готові до зустрічей, спілкування з чоловіками, надання нових фото та відео, щоб підтвердити свою зацікавленість. А гарне шлюбне агентство тільки допоможе вам рухатися в правильному напрямку, спільними з вами зусиллями, і тоді ймовірність успіху зростає!

Реєструйтесь в megalove.com.ua – і, можливо, дуже скоро ми будемо вітати вас з новим статусом нареченої.

Керівник шлюбного агентства Megalove,

Олена Сосновська

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ