Поради для користувачів сайтів знайомств
Поради для користувачів сайтів знайомств
03.07.2018

Шлюбне агентство: ЧИТАТИ ВСІМ! Навіщо Ви тут?

Шлюбне агентство

Шлюбне агентство: ЧИТАТИ ВСІМ! Навіщо Ви тут?

Як стати клієнткою шлюбного агентства?

У сучасному світі багато хто впевнений, що стати клієнтом шлюбного агентства простіше простого. І ніяких складнощів тут не передбачається. Досить скористатися пошуковою системою, ткнути в першу-ліпшу агенцію знайомств, і ти вже на правильному шляху. Домовляєшся про зустріч, заповнюєш анкету, даєш свої дані, позуєш на фотосесії – і вуа-ля! – можна шукати весільний наряд.

Однак це помилкова думка більшості непосвячених в тонкощі інтернет-дейтінгу, тому що насправді до походу в весільний салон треба зробити багато роботи, яка потребує часу. А скільки саме є часу – три місяці або три роки – залежить виключно від тебе і твого вибору шлюбного агентства.

Щоб між мною і моїми майбутніми клієнтками не виникало нерозуміння, я вирішила розповісти, як ми працюємо і що слід знати тим, хто хоче знайти «свою» людину і створити щасливу сім’ю. Мій досвід у сфері міжособистісних відносин понад десять років, і я дійсно знаю як привести тебе до твого щастя.

Пропоную вивчити 6 золотих правил співпраці зі шлюбним агентством, дотримуючись яких, ти отримаєш той результат, якого гідна …

Отже:

Як вибрати шлюбне агентство?

Правило 1. Твоє рішення.

Перш, ніж звернутися в шлюбне агентство і довірити його співробітникам пошук партнера для тебе, подумай, чи твоє це рішення, чи дійсно ти хочеш і готова змінити своє життя. Це основне і головне правило. Я акцентую на цьому увагу, тому що дуже часто зустрічаю жінок, які приходять до мене «за компанію з подругою», «тому що сусідка вдало вийшла заміж за іноземця», «тому що вже 30, а мама каже, що я стара діва» і т.п. Ми не чарівники, ми не можемо змусити тебе захотіти вийти заміж, але якщо ти дійсно мрієш про серйозні стосунки, ми допоможемо тобі, використавши свій досвід і професіоналізм. Твої зацікавленість і бажання – запорука успішної співпраці.

Правило 2. Твоя довіру.

Якщо ти поцікавишся в Google, скільки на сьогодні існує шлюбних агентств в Україні, ти будеш дуже здивована. Це величезний «ринок наречених». Більш того, дуже популярний і конкурентний. Кожен день виникають нові агентства, мета яких не допомога тобі, а отримання швидкого прибутку. І дуже важливо зробити правильний вибір, уникнувши співпраці з псевдоспеціалістами.

Перш ніж надати невідомо кому доступ до твоїх персональних даних, зверни увагу на такі моменти: Чи активний сайт агентства знайомств? Чи часто на ньому оновлюється інформація? Чи грамотний сайт в цілому? Чи є відгуки реальних клієнток і фото з побачень? Чи знаходиться це шлюбне агентство в соціальних мережах і чи активна його сторінка там?

Спілкування зі співробітниками шлюбної агенції також допоможе зробити правильний вибір Як швидко тобі передзвонили після заповнення анкети або реєстраційної карти на сайті? Чи був співробітник ввічливий і компетентний? Який залишився посмак після розмови? Все це має значення, адже ці люди будуть брати найактивнішу участь в твоєму особистому житті.

Правило 3. Твій імідж.

У шлюбному агентстві, як і в житті, зустрічають по одягу. Тому, реєструючись в шлюбному агентстві, ти повинна усвідомлювати, що твій внутрішній світ чоловік обов’язково розгляне, але пізніше, а зараз потрібно зацікавити його твоїми фотографіями. Вони настільки важливі, що навіть найкраща господиня, найуспішніша бізнес-леді, найкрасномовніша розумниця може зазнати поразки, якщо чоловік кине погляд на її фотографій і не зупиниться. Можна проігнорувати два перших правила, але недотримання цього правила може звести нанівець і роботу співробітників агентства знайомств, і твою мрію про щасливий шлюб з іноземцем.

Найчастіше шлюбні агенції пропонують своїм клієнткам безкоштовну фотосесію, але вони не можуть запропонувати в комплексі загадковий погляд, чарівну посмішку, сяйво очей і таємності рухів. Це твоя робота, і ти повинна подбати про свій імідж ще до цієї фотосесії, щоб виділитися серед конкуренток. Запам’ятай, успіх цього підприємства тримається на трьох китах – макіяж, зачіска, одяг. І контрольним пострілом стає усмішка.

Макіяж. Краще якщо він буде професійний, і не забудь попередити, що це макіяж для фотографування. Тоді його зроблять яскравішим.

Зачіска. Розпущене волосся поза конкуренцією. Але допускається і легка недбалість в продуманої зачіски. Тільки не кучері.

Одяг – так, я знаю, що зручніше в джинсах і балетках, але повсякденний стиль краще приберегти для інших випадків, а для фотосесії слід обрати одяг, який підкреслює гідності і приховує недоліки. Інтерес чоловіків до твоїх фотографіях – запорука щасливого майбутнього, поважай їх естетичні погляди. Пам’ятай: це не фото на паспорт, це фото на щастя!

Якщо ти гарно танцюєш, активно граєш в теніс або любиш їздити верхи – покажи це майбутньому чоловікові. Це підвищить твої шанси.

Правило 4. Твоє вдосконалення

Кожна моя клієнтка мріє про цікавого, розумного, освіченого чоловікові. Але мріяти мало, треба діяти. Удосконалюйся, вчися, осягай, дізнавайся, цікався – загалом, не стій на місці. І тоді ти будеш цікава чоловікові як особистість, як людина. Для прикладу: знайди 15 хвилин на вивчення англійської щодня, це ж не складно, правда? В місяць це вже 7 годин, а в рік – 84 години англійської мови. Начебто дрібниця, але прогрес є! Жінка з високою самооцінкою – вибір сильних, впевнених чоловіків. Ти ж такого хочеш? Працюй над собою, не лінуйся.

Правило 5. Твій контроль

Думаєш, заповнила анкету, зробила фотосесію – і все? Ні, твоє ставлення до шлюбного агентства має бути відповідальним.

Так, зізнаюся чесно, ніхто не любить, коли в його діяльність втручаються. Будь-якому керівнику шлюбного агентства зручно, коли жінка зареєструвалася і чекає на результат, нікого не турбуючи. Можливо, пощастить, а можливо, ні. Може доля, а може, ні. Моя тобі порада: не чекай, не гадай на кавовій гущі чому немає результату, немає відгуку. Напиши або подзвони своєму менеджеру та запитай чого конкретно не вистачає для отримання результату. Так, послуги для тебе безкоштовні і тобі може бути не зовсім зручно смикати зайняту людину, але ти маєш право знати як просуваються справи з твоєю анкетою. Також рекомендую давати про себе більше інформації, надсилати нові аматорські фото для оновлення анкети, а раз на півроку міняти фотосесію повністю.

Не втрачай контакт зі своїм менеджером, це твій провідник у світ знайомств. У нього часто великий досвід роботи і він багато для тебе може зробити, тому дружи з ним, спілкуйся, телефонуйте один одному або списуйтесь в мессенджерах.

Правило 6. Твій щасливий випадок, або як роздивитись долю

Під час реєстрації в агентстві знайомств ти вказуєш максимально допустимий вік чоловіка, який влаштує тебе, а також інші параметри бажаного супутника. Але часто буває так, що чоловіки більш дорослі, більш низькі, більш повні чи худі мріють про зустріч з тобою. І в більшості випадків жінки відмовляють. А я тобі раджу: відмовся від того образу, який ти роками плекала в своїх мріях, подивися на світ ширше, не закривайся в своїй квартирі наодинці зі своїми тарганами. Ми всі живі люди, і іноді харизма, чарівність і людські якості в рази важливіші ніж зовнішні дані. Погодься, що тільки особиста зустріч допоможе зробити остаточний вибір, а фото … Фото бувають різні, але жити тобі не з фотографією доведеться.

Крім того, хороший знайомий чоловік-іноземець – це завжди нові враження, нові знання, новий досвід і нові друзі. А може, його друг виявиться тим самим чоловіком з твоїх мрій? Мені завжди в таких випадках згадується випадок з нашої практики: чоловік їхав на зустріч до клієнтки, а одружився з її подругою. Вони щасливі разом в Норвегії, а подруга зовсім не засмутилася – з цим чоловіком вони були дуже різні, вона зустріла свою долю в рідному місті.

Тепер ти знаєш, навіщо потрібно шлюбне агентство і як вони видають заміж. Якщо тобі цікаво подальше знайомство зі мною і моєю професійною командою – заповни анкету на сайті www.www.megalove.com.ua і чекай. ВІН неодмінно напише тобі!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ