Правила успішного пошуку другої половинки
Правила успішного пошуку другої половинки. Нотатки клієнт-менеджера Megalove
30.06.2018
Як вийти заміж. 5 практичних порад.
Як вийти заміж. 5 практичних порад.
30.06.2018

Самостійний пошук чоловіка онлайн.   5 лайфхаків.

Пошук чоловіка онлайн

Пошук чоловіка онлайн. 5 Лайфхаків.

Часто дівчата можуть відчувати в собі сили та мати достатню кількість часу для самостійного пошуку чоловіка. Не всі дівчата довіряють шлюбним агентствам, свахам і службам знайомств. Ми чудово розуміємо таких дівчат, тому частину інформації в блозі пишемо і для них.

Отже, використовуючи наш досвід, допоможемо вам бути максимально ефективними в самостійному пошуку. В процесі пошуку чоловіка в інтернеті, інтерес до вас визначається першим враженням. Чоловік перейде на інший профіль і швидко про вас забуде, якщо ваша анкета буде не привабливою і не зачепить його. Як правильно привернути до себе увагу? Зацікавте його, дотримуючись наших порад. Отже, наші 5 Лайфхаків для самостійного пошуку чоловіка онлайн:

  1. Продумайте стратегію самостійного знайомства. Заповніть свою анкету на обраному вами сайті, якому ви вирішили довіритися. Уявіть себе у вигідному світлі, сформуйте імідж і “пакування”. Відповідайте докладно на питання, намагайтеся дати розгорнуту відповідь, уникайте загальних висловлювань. Оновлюйте фото на своїй сторінці якомога частіше, цим ви покажете, що зацікавлені в пошуку партнера. Продумайте, о котрій годині дня ви стабільно зможете заходити на сайт знайомств і відповідати на повідомлення. Це потрібно робити щодня, без вихідних, тому що ідеальний чоловік не буде чекати. Головне завдання – виділитися серед великої кількості інших претенденток. Потрібно розуміти, що конкуренція в онлайні ще вище, ніж у повсякденному житті. Якщо у Вашому оточенні на роботі, в колективі, клубі, спортзалі, вас може оточувати 3-5 яскравих і цікавих конкуренток (незаміжніх дівчат), то в онлайні з може бути понад 1000. Виходячи з цього – просувати свою анкету і зробити її яскравою – ваше основне завдання.
  2. Проведіть аналіз конкуренток. Зайдіть на сайт знайомств і подивіться, які дівчата перебувають в топі, анкети найбільш популярних дівчат. Це ваші прямі конкурентки. Як відомо, чоловіків за статистикою менше, ніж жінок, і це викликає дефіцит на ринку. Подобається нам це чи ні, але факт залишається фактом. Тому, щоб отримати результат, треба розуміти правила гри на і конкуренцію.
  3. Будьте унікальні. Після того, як ви переглянете профайли ваших конкуренток, зможете зрозуміти, що можна зробити ще краще, ніж вони. Головне, в анкеті на фото посміхайтеся, і будьте самі собою. Згадайте, які незвичайні здібності, таланти у вас є, які могли б зачепити чоловіка. Можливо, ви прекрасно готуєте, а може, ви чудово співали в караоке минулої суботи? Зніміть невелике відео і розмістіть в анкеті, чоловік отримає більше інформації про вас. Постійно фокусуйтеся на думці зробити свій профайл ще цікавіше і привабливіше для чоловіків.
  4. Проведіть особистий SWOT-аналіз. Оцініть свої сильні та слабкі сторони, можливості та загрози. Це допоможе вам чітко розуміти, як поліпшити власний профайл на сайті знайомств, а також які загрози існують. Наприклад, ви можете пропрацювати SWOT-аналіз:

Сильні сторони – легкий характер, красива фотосесія, вік, відсутність дітей, фінансова незалежність, своя житлоплоща, наявність біометричного паспорта.

Слабкі сторони – незнання іноземної мови (якщо ви знайомитеся з іноземним чоловіком), відсутність відео та красивих фото в профайлі, страх перед новими відносинами, відсутність підтримки батьків у виборі чоловіка-іноземця і тд.

Можливості – записатися на мовні курси, вивчити іноземну мову, налаштувати відносини з родичами. Це допоможе прибрати бар’єр, зрозуміти причини чому не склалися раніше відносини, і подолати свої переконання шляхом роботи з коучем, психологом, або самостійної роботи над собою.

Загрози – відмова у візі нареченої для заміжжя за кордоном, можливість потрапити на шлюбного афериста, шахрая, що зустрічається на безкоштовних сайтах знайомств, залишитися самотньою до кінця життя і т.д. Наш приклад загальний, у вас будуть власні пункти по всіх майданчиках аналізу, але важливо розуміти та усвідомлювати, що пошук чоловіка – це стратегія.

  1. Активно виходьте в оффлайн. Багато жінок не готові до зустрічі та тягнуть час. Ми рекомендуємо активно виходити в оффлайн – тобто організовувати зустрічі з чоловіками з онлайн простору якомога швидше. Намагайтеся з листування вийти в скайп, побачити людину, і тільки після цього наступний етап – особиста зустріч. Важливо розуміти, що час обмежений, але з правильною стратегією на сайті знайомств – ви напевне отримаєте відмінний результат.

Сподіваємося, що наші поради будуть для вас дуже актуальні. Звичайно ж, якщо ви звернетеся в шлюбне агентство Megalove, то більшість роботи лягає на наших консультантів з відносин. 

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ