Заявка на реєстрацію

Заповнюючи форму нижче Ви подаєте заявку на реєстрацію в агенції Megalove. Фотографії можуть бути аматорськими, не обов’язково професійними або студійними.
Якщо Ви вказали вірні дані під час реєстрації, відповівши на всі питання, чекайте дзвінка від адміністратора протягом 48 годин. Під час співбесіди, ми розповімо Вам про пропоновані послуги, систему роботи агенції, а так само будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Завантажте 5 Ваших фотографій

натисніть на іконку фотоапарата та завантажте фото

X
X
X
X
X

Заповнюючи реєстраційну форму, я добровільно даю свою згоду на обробку моїх особистих персональних даних (включаючи її збір, обробку, зберігання та використання), а саме:
паспортні дані, адреса електронної пошти, номер телефону, інформація про місто та країну проживання, надані мною з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, а також для забезпечення реалізації інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до Цивільного кодексу України , Господарським кодексом України, та інших нормативно-правових актів України.
Підписанням даної згоди я підтверджую, що я ознайомлена з інформацією про включення моїх особистих даних до бази персональних даних, з метою їх обробки особами (представники агентства Megalove), яким передаються мої персональні дані, а також про свої права, передбачених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

 

Всі послуги Мегалав для жінок не підлягають оплаті

*Агенство залишає за собою право відмовити дівчині в реєстрації без пояснення причин

Співбесіда проводиться як по телефону, так і в skype. Після, відбувається безпосередня реєстрація в агентстві. Вона включає в себе заповнення анкети, збір фото (рекомендації до яких ми також передамо Вам), невеликих відео і документів. Всі дані, які Ви передаєте в агентство, є суворо конфіденційними. Агенція Megalove гарантує збереження і нерозповсюдження Ваших даних на просторах інтернету і поза партнерських проектів.

Співпрацюючи з агенцією Megalove, кожна з дівчат отримує масу переваг:
– Допомога в зборі даних (анкету можна заповнити в режимі online, відео записати разом з адміністратором по skype);
– Постійну підтримку і консультації;
– Послуги професійних перекладачів (англійських/німецьких, усних/письмових);
– Подарунки від шанувальників (агентство доставляє подарунки самостійно);
– Можливість дізнаватися останні новини, секрети успішних відносин, відносин з іноземними чоловіками, а так само масу іншої корисної інформації в нашому блозі;
– РЕАЛЬНА можливість зустріти свою другу половинку. Megalove працює на результат!

test
ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ