ОЛЕНА
СОСНОВСЬКА

Керівник

Сертифікований бізнес тренер, коуч, експерт в сфері online знайомств на телеканалах 1+1, УКРАЇНА.

Спеціалізація – позитивна психологія, коучинг.

“Незважаючи на те, що за освітою я менеджер зовнішньоекономічної діяльності, довгий час я шукала в собі інше покликання і відчувала, що економіка не є тим напрямком в житті, яке приносить мені задоволення.”

О НАС

M E G A L O V E

Міжнародна шлюбна агенція №1 в Україні

Ми по праву вважаємося найкращим сервісом знайомств, оскільки наші послуги унікальні. Наш багаторічний досвід дозволяє нам вийти за рамки звичного для багатьох поняття – знайомство. Ми привнесли в нього щось нове і незвичайне, зробили його більш точним і окресленим, більш реальним.

Чому іноземні чоловіки? Все дуже просто. Культура Заходу орієнтована на кар’єризм і самоконцентрованість. Доки широка душа української жінки м’яка і сприйнятлива, вони вміють цінувати затишок, який для них створюється жінкою, і відповідають тому взаємністю. Все більше їм хочеться відчути теплоту і затишок домашньої середовища, спокій і радість перебування з трепетною і чуйною жінкою.

Чоловіки Заходу хочуть відчути все це, вони прагнуть цього і досвід багатьох успішних пар тому підтвердження. Схвальні відгуки і радість спільного проживання, як і численні церемонії одруження завдяки нашому сервісу – найяскравіше тому підтвердження.

Наш сервіс – це результат багаторічних праць кращих фахівців галузі, досвіду, інтерактивних засобів та іноземного співробітництва. Ми також обмінюємося досвідом з багатьма іноземними фахівцями, тренерами та психологами, підтримуємо зв’язки з кращими умами з допомогою проведення відео вебінарів та конференцій. Ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємось. В динаміці досягається досконалість. Ми на шляху до неї.

Про Нас говорять

1
1
1
1
1
1
1
1
1
Europa+
1
1
ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ