Шлюбні агентства – ковалі любові або “контори”, що руйнують надії?
30.06.2018
Пошук чоловіка онлайн
Самостійний пошук чоловіка онлайн.   5 лайфхаків.
30.06.2018

Правила успішного пошуку другої половинки. Нотатки клієнт-менеджера Megalove

Правила успішного пошуку другої половинки

Правила успішного пошуку другої половинки. Нотатки клієнт-менеджера Megalove

Вітаю читачок Megalove Blog! Мене звуть Лілія, я працюю в сфері підтримки клієнтів понад 6 років, в Megalove прийшла 3 роки тому і за цей час у мене накопичилося дуже багато корисних записів та рекомендацій, які я вирішила коротко викласти в даній статті.

Кому буде корисна ця інформація? Дівчатам, які прийняли рішення звернутися в шлюбне агентство, яким “не щастить” в особистому житті, а також тим, кому доводиться подовгу чекати результату пошуків в агенції знайомств.

Звертаючись в шлюбне агентство, багато жінок роблять помилок, головна з яких – це ігнорування порад співробітників агентства або, простіше кажучи, упертість.

Якщо ти подала заявку на реєстрацію в агентство знайомств, можна зробити висновку, що самостійно зустріти хорошого чоловіка тобі не вдалося, значить, щось ти робиш не так, значить, тобі потрібна допомога. Так прийми її! Йди по трьом простим правилам і починай змінювати своє життя вже зараз!

Правило # 1:

“Залиш свої принципи при собі. Хочеш влаштувати особисте життя? Будь гнучкою! “

“Я принципово не ношу підбори. В Європі це, між іншим, не актуально “,” Я принципово не користуюся косметикою, навіть тушшю “,” Я принципово не ношу сукні, мені зручно в штанах і кофтинці “,” Я принципово не розпускаю волосся! Галя, співробітниця моя, сказала, що мені із зібраними волоссям набагато краще “. Ти думаєш? А чому ж ти така принципова в кедах без грама косметики та з таким потрясним гніздом на голові до сих пір одна? Може, Галя з роботи в курсі?

Кожен гетеросексуальний чоловік хоче бачити поруч із собою Жінку! Знаєш, як вони розпізнають жінку? Якраз за допомогою того самого розпущеного волосся, підборів і сукні, а ти зі своїм мішком принципів відмінно злилася б з натовпом сірих мишей.

Але найбільшою, не побоюся цього слова, дурістю є принцип: “Я не збираюся прикидатися кимось іншим. Нехай полюбить мене такою, яка я є! “, Сюди відносяться всі найбільш безглузді переконання на кшталт: « Нехай приймає мене такою яка я є, не подобається – до побачення! »,” Я на фото не посміхаюся ніколи, чому я повинна видавлювати з себе нещиру посмішку? “,” я вважаю, що дівчата, які фотографуються в коротких сукнях виглядають як повії, чому і я повинна одягатися як повія? “. Тому що така як ти є ти вже явно не сподобалася ряду представників сильної статі, інакше, ти б не читала цю статтю і не звернулася б в шлюбне агентство. Тому що посмішка притягує, а незадоволений (серйозний, злий, псевдосексуальний, романтичний) вираз обличчя ні. Тому що потрібно бути гнучкою! Якщо ти не хочеш зустріти старість в оточенні п’яти висловухих кішок, починай прикидатися прямо зараз. Можу посперечатися, що тобі стане до вподоби один з образів, наприклад, беззахисна і ласкава, а може граціозна леді, або сексуальна кокетка. Тобі неодмінно припаде до душі один з них, коли ти, втомлена після робочого дня, будеш ніжиться в обіймах чоловіка твоєї мрії.

Хочеш відносин? Забудь про свої принципи! Не шукай виправдань, дій, приміряй образи, а головне – змінюйся! Шукай проблему в собі, потім вже в інших.

Пам’ятай, що ти створена для любові! Щоб тебе полюбили, в тебе повинні закохатися, щоб в тебе закохалися, ти повинна сподобатися. Стань такою як подобається чоловікам! Як тільки закінчиш перетворення – зроби круту фотосесію і поміняй нарешті аватарку в фейсбуці з серйозним обличчям.

Усе зробила? Тоді залишилося трошки почекати.

А якщо раптом немає гідних кандидатів для такої фатальної красуні, тоді реєструйся в шлюбній агенції Megalove. Готово? Фотосесію яскравою, усміхненою і жіночною себе не забула відправити? Відмінно. Читай далі.

Правило # 2:

“Співробітники шлюбного агентства хочуть допомогти тобі, а не нашкодити. Вони знають як краще! “

Слухай і виконуй все, що тобі каже менеджер (це не складно!) Або не гай ні свого часу, ні його.

Якщо тобі кажуть, що анкету потрібно заповнити максимально докладно, значить, сідай і пиши. Більш того, відповідай або як мінімум на 80% питань, або не відповідай взагалі. Чим безвідповідальніше ти заповниш анкету, тим менше шансів на успіх ти отримаєш. Це пряма пропорція. Не потрібно шкодити самій собі.

Якщо тобі кажуть, що потрібно вислати якомога більше фото – надсилай все, що є, а потім вийшли ще, а потім ще трохи. Мало фотографій? Піди та зроби! Не любиш фотографуватися? Змусь себе! Чому ти повинна це робити? Тому що потрібно хоч щось зробити, щоб знайти нормального чоловіка, а не чекати дня, коли шлюбне агентство тобі начаклує красеня, який закохується в жінку, побачивши всього 5 її фотографій! Не чекай манни небесної! Дій! Постав собі запитання: “А що я зробила, щоб знайти свого принца?”. Заповнення анкети не вважається за дію, ти не доклала жодних зусиль і навіть не піднімала свою п’яту точку зі стільця!

Якщо тобі кажуть, що потрібно зробити відео – зроби його. Камера тебе не з’їсть, обіцяю!

Правило #3 або “Золоте правило”:

“Всьому свій час”

Багато дівчат просять видалити анкету, тому що через місяць або два агентство знайомств не підібрало потенціального партнера. Не треба цього робити! Адже питання пошуку другої половинки як і раніше актуальне! Так чому б не дати анкеті пожити, а агентству далі робити свою справу, якщо ти все ще самотня? Невже, видаливши анкету і показавши свій характер ти зробиш собі краще? Аж ніяк! Ти просто позбавиш себе можливостей. Навіщо це робити?

Так, не секрет, що часто знайомства відбуваються вже в “перший квартал”, але так само нерідкі випадки, коли дівчата залишали свою анкету в шлюбному агентстві, продовжуючи жити своїм життя в стилі “дім-робота-дім-робота”, періодично контактуючи зі своїм консультантом і через рік або навіть два до них приїжджали чоловіки їх мрій! Хіба воно того не варте? Зрозумій, твій чоловік десь прямо в цю секунду біжить двадцятий кілометр на біговій доріжці або самотньо загоряє на Сицилії, але ви неодмінно зустрінетеся! Але, на превеликий жаль, ніхто не знає коли це трапиться і де конкретно він миє свою голову – в сусідньому під’їзді або Австралії. Дай час і собі і нам, не квап події, не нервуй, просто живи і чекай.

Погодься, слідувати цим правилам зовсім не складно. Пам’ятай, той, хто хоче, шукає можливість, а хто не хоче – виправдання!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ