ПОЛІТИКА  КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ 

MegaLoveClub

 

Ми раді вітати Вас на megalove.com.ua та https://consultant.megalove.com.ua –  офіційні веб-ресурси MegaLoveClub. 

Ця Політика конфіденційності розповсюджується на Відвідувачів, Користувачів та Учасників MegaLoveClub  якими можуть бути повнолітні фізичні особи незалежно від їх громадянства та юридичні особи, що зареєстровані та знаходяться на території України.

Коли ми кажемо: ми, нас, наш, наші, Клуб або MegaLoveClub  – ми маємо на увазі ГО “Мегалав Клаб”, яке взяло на себе ініціативу створити організацію з метою сприяння у реалізації  державних програм щодо посилення та популяризації інституту сім’ї, створенні традиційних сімейних відносин, посилення мотивації щодо збереження сімейних цінностей, посилення мотивації до реєстрації шлюбів, свідомого народження і виховання дітей, а також підвищення соціальної культури поваги до жінки як до дружини, у тому числі на міжнародному рівні, захист інтересів жінки у шлюбі з іноземними громадянами.

Коли ми говоримо: Ви, Вас, Ваш – маємо на увазі Відвідувача, Користувача, Учасника  та будь-яку особу, яка отримує доступ до сервісів MegaLoveClub. 

Для зручності та якості роботи сервісів, які ми пропонуємо на нашому веб-сайті, а також щоб краще розуміти Вас і Ваші потреби, ми використовуємо інформацію та дані, які збираємо та обробляємо, коли Ви відвідуєте сайт. Цими умовами Політики конфіденційності, ми хочемо проінформувати Вас про те, яку саме інформацію та як саме ми використовуємо.

Зареєструвавшись на веб-сайті: https://megalove.com.ua/ та  https://consultant.megalove.com.ua/, Ви беззаперечно погодились з умовами даної Політики конфіденційності та гарантуєте, що надаєте нам завжди достовірну та актуальну інформацію, а у разі зміни такої інформації зобов’язуєтесь інформувати нас про це негайно.

MegaLoveClub високо цінує право на інформацію та приділяє особливу  увагу захисту Вашої особистої інформації від порушників, для чого використовує необхідні технологічні методи та правові механізми.

Ми сподіваємось, що Ви розділяєте пріоритети MegaLoveClub  щодо захисту інформації,  використовуючи наші сервіси та/або продукти, усвідомлено і беззаперечно надали нам згоду на використання Ваших, у тому числі, персональних даних та інформації, згідно з даними умов  Політики конфіденційності.

Якщо ми виявимо порушення даних умов Політики конфіденційності, ми вправі  заблокувати, будь-якій особі-порушнику доступ на веб-сайт ти виключити із числа учасників  MegaLoveClub.

Інформація, яку ми використовуємо

Інформація, яку використовує  MegaLoveClubце інформація, яку Ви надали нам безпосередньо та інформація, яку ми отримали про Вас, як Учасника  через третіх осіб з cookie-файлів чи інших аналітично-інформаційних ресурсів, програм і файлів, сторінок соціальних мереж про які Ви нам повідомили.

Ми використовуємо інформацію у вигляді будь-яких відомостей та/або даних, які можуть бути збережені на матеріальних носіях або відображені в електронному вигляді, а також ту, що знаходиться в журналі серверу.

Зокрема, інформацію, яка може бути доступна нам, та яку ми можемо використовувати є:

–          прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи, ідентифікаційний номер фізичної особи;

–          інформація про документ, що дає змогу ідентифікувати особу;

–          місце реєстрації та проживання фізичної особи;

–          GPS-координати; 

–          інформація про засоби зв`язку, у тому числі: інформація про апаратні пристрої, браузери, номери телефонів, електронні пошти;

–          IP – адреси;

–          cookie-файли;

–          список сторінок, які відвідав Учасник;

–          відомості, подані у вигляді  сигналів, знаків;

–          звуки, фото-, відео- матеріали, які використовує Учасник  під час користування веб-сайтом, надіслані через електронну пошту та отримані із соціальних мереж;

–          рухомі або нерухомі зображення, фото, відео, знаки, символи, цифри, коди тощо.

Порядок використання інформації

Ми збираємо інформацію. Як? 

Завжди коли Ви користуєтесь нашими веб-ресурсами, заповнюючи реєстраційні поля, та коли Ви переходите з однієї вкладки на іншу, чи формуєте пошуковий запит, ми фіксуємо дану інформацію, щоб краще розуміти саме Ваші потреби і постійно працювати над вдосконаленням та досягнення статутної діяльності MegaLoveClub.

Ми збираємо інформацію. Чому? Навіщо?

Для збирання інформації ми використовуємо, як технічний ресурс нашого веб-сайту, так і достовірну інформацію, що надають інші Партнери та треті особи, а також допоміжні програми, файли, інструменти для аналізу оцінки трафіку та направлень використання сервісів і продуктів. 

Ми також отримуємо та зберігаємо дані, коли Ви натискаєте, переглядаєте або взаємодієте з посиланнями на нашому сайті чи на  сайті наших Партнерів, включаючи посилання на сторонні програми.

Звертаємо Вашу увагу, що коли Ви переходите за посиланням на інші сайти або ресурси, Ви повинні ознайомитись з Політикою конфіденційності такого ресурсу, а також виражаєте свою згоду у тому, що ми не несемо відповідальності за діяльність і використання Вашої інформації на такому ресурсі. 

Ми збираємо інформацію для того, щоб:

 •   Забезпечити Вам реалізацію спільної мети, обумовленої в Угоді з “MegaLove Club”, для чого нам потрібно вивчити Ваші уподобання, звички та надати  раціональні консультацій та фаховий супровід.
 •   Створити бази даних, картотек, реєстрів.
 •   Надавати Вам та іншим особам персоналізовані матеріали і дані, в число яких можуть входити рекламні оголошення або інші маркетингові матеріали.
 •   Удосконалювати існуючі продукти, а також розробляти і тестувати нові продукти та функції веб-сайту.
 •   Діагностувати та виправляти технічні помилки.

Ми зберігаємо та передаємо інформацію. 

Ваша реєстрація на веб-сайті https://megalove.com.ua/ та  https://consultant.megalove.com.ua/, а також користування нашими сервісами доступними веб-сайті свідчить про надану Вами згоди на  зберігання і обробку інформації у будь-якій країні, де знаходиться обладнання MegaLoveClub чи її Партнерів.

MegaLoveClub зберігає Вашу інформацію, у тому числі, у базах персональних даних, створених картотеках, тощо – довічно і безстроково.

MegaLoveClub вживає усіх допустимих способів, засобів та методів для  захисту інформації про Вас, і відповідними технічними сервісами, а також забезпечує Вам можливість керувати налаштуваннями приватності.

Ми обмежуємо доступ третіх осіб до Ваших персональних даних та використовуємо фізичні способи захисту, але з Вашого відому надаємо доступ  до даних та інформації Учасникам-Консультантам які безпосередньо пов’язані із виконанням статутної мети діяльності та Угоди з “MegaLove Club”.

Ми забезпечуємо Вашу реєстрацію та ідентифікацію на нашому веб-сайті, а Ви з  свого боку зобов’язані забезпечити конфіденційність зберігання вказаного Вами логіну та паролю.

Для того, щоб забезпечити Вас нашими сервісами для досягнення статутної мети діяльності Клубу, ми систематично взаємодіємо з нашими Партнерами, якими є приватні юридичні особи, фізичні особи та передаємо їм інформацію про Вас надану для виконання Угоди з “MegaLove Club”.

Водночас, MegaLoveClub  акцентує, що ми маємо право передавати інформацію та дані, що отримали від Вас  третім особам, якщо ця дія необхідна у зв’язку з:

 • Виконанням Угоди з MegaLove Club”.     
 • Підпорядкуванням вимогам закону.
 • Захистом законних прав та власності MegaLoveClub  або прав наших Учасників.
 • Розслідуванням, попередженням і застосуванням заходів проти нелегальної діяльності, шахрайства, ситуацій, що ведуть до загрози фізичної безпеки будь-якого громадянина, юридичної особи та/або порушення Політики конфіденційності, та/або правил використання веб-сайту https://megalove.com.ua/ та  https://consultant.megalove.com.ua/.

Погодившись з даними умовами, Ви також погодилися отримувати від нас та від наших Партнерів, повідомлення та інформацію про продукти MegaLoveClub  та продукти Партнерів, та будь яку іншу інформацію, яку ми будемо вважати за необхідне донести до Вашого відому.

Запитання та пропозиції / Зв’язок з нами

У випадку якщо у Вас  виникли питання або пропозиції стосовно Політики конфіденційності, або якщо Ви виявили випадки порушення даних умов, обов’язково повідомте нас про це, будь яким із запропонованих  способів:

 • способом телефонного зв`язку:  +380981919032
 • способом електронної пошти: admin@megalove.com.ua
ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ