Як правильно обрати міжнародне шлюбне агентство
Як правильно обрати міжнародне шлюбне агентство
03.07.2018
Шлюбне агентство
Шлюбне агентство: ЧИТАТИ ВСІМ! Навіщо Ви тут?
06.07.2018

Поради для користувачів сайтів знайомств

Поради для користувачів сайтів знайомств

Поради для користувачів сайтів знайомств

Практично кожна людина, яка коли-небудь випробувала щастя в онлайн знайомствах, скаржиться на те, що цей процес займає надто багато часу. Так само, необхідно приділити багато часу на те, щоб прочитати кожне повідомлення, скласти відповідь і влаштувати довгоочікувану зустріч. Люди витрачають так багато часу на довгі листування, очікування відповідей на повідомлення, а підготовка до зустрічей, взагалі займає тижні!

Поради для користувачів сайтів знайомств

Одне дослідження показало, що ідеальний час для першої зустрічі – між 17 і 23 днем ​​листування, з моменту написання першого листа. У цьому опитуванні взяло участь 433 особи, які знайомляться онлайн. На їхню думку, чим довше вони чекали зустрічі зі своїм партнером по листуванню, тим більше вони сумнівалися в тому, що зустріч відбудеться.

Коли людина переписується з ким-небудь тижнями, з кожним повідомленням його очікування зростають. Він інвестує свій час в обмін повідомленнями. Тим, кому довелося спілкуватися онлайн з досвідченими користувачами подібних сайтів знайомств, відомо, що 4 або 5 коротких листів цілком достатньо для того, щоб домовитися про першу зустріч і піти випити по чашці кави.

Погодьтеся, не можна говорити про будь-яку хімію або симпатію до тих пір, поки ви не зустрінетеся з людиною особисто.

На честь чудесного літнього сезону, кілька корисних порад для вас:

– Знай, чого ти хочеш!

Більшість людей приходять на сайти знайомств просто, щоб розважитися, урізноманітнити своє дозвілля, весело провести час, знайти того, з ким можна потусуватися або просто зустрітися коли нудно. Спочатку людина може розгубитися і почати відповідати абсолютно кожному, складати відповідь на всі вхідні листи і, таким чином, витратити занадто багато свого часу і ввести в оману тих, хто їй пише.

Поспішати не потрібно. Якщо вам чітко зрозуміла ваша мета, наприклад, познайомитись с чоловіком, з яким ви хотіли б зустрітися якомога швидше без клопоту і переживань, йдіть до неї. Безумовно, більшість тих, хто знайомляться онлайн, мають певні вимоги до листування на відстані. Потрібно бути реалістом. Будьте уважні: дізнайтеся заздалегідь у вподобаного вам чоловіка, чи не проти він продовжувати листування з вами, якщо ви живете далеко один від одного.

Ви хочете вийти заміж, почати зустрічатися з кимось або просто шукаєте друзів? Не всі знають точну відповідь, коли реєструють свою анкету на сайті знайомств, але через деякий час відповідь сама знайде вас. Буквально кілька листів від різних молодих людей, які шукають випадкових знайомств або просто прогулянок, або ж мають серйозний намір знайти другу половинку, допоможуть зрозуміти, що ж насправді потрібно вам.

Не дозволяйте листуванню перетворитися на іспит

Багато молодих людей хочуть дізнатися практично все про свого партнера по листуванню задовго до зустрічі. «Де і ким ти бачиш себе через 20 років?», «Опиши своє ідеальне побачення!» «Яка твоя улюблена зубна паста?». Паралельно з подібними опитуваннями, вони самі ж на них відповідають, даючи вам максимально багато інформації про себе. Це не іспит, ви можете проігнорувати будь-яке питання, який вважаєте за потрібне.

Відомі випадки, коли під час листування один з партнерів засипав іншого довгими листами, розповідями про себе, поглядами на життя, а коли мова заходила про зустріч – відмовлявся від неї тільки тому, що йому до запропонованого місця далеко їхати. Після цього бажання спілкуватися зникало. Той, хто годинами читав листи першого – клопотав собі голову одним питанням: «Ну чому я відразу не спитав про зустріч?». У свою чергу, перший знаходив інший вихід з положення, а саме перейти в телефонний режим спілкування, щоб так багато не писати, та продовжував годинами філософствувати, скаржитися на свою колишню дружину або будь-якого іншого нецікавого його співрозмовнику персонажа.

– Не затягуйте з листуванням! Якщо найперші повідомлення здалися вам багатообіцяльними, запропонуйте поспілкуватися через телефон або зустрітися.

– Не листуйтеся з тими, хто не зможе з вами зустрітися особисто

Буває і таке, що під час листування, співрозмовник розповідає про те, що він тижнями десь подорожує, весь кудись їде у справах, взагалі не буває вдома та не засиджується в одному місці довго. Він пише кожного дня, розповідають як їх справи, запитують про ваші, періодично пропадають безвісті. Вони кажуть, що будуть дуже зайняті наступні кілька тижнів, але ж можна продовжувати листування! Кілька листів і все. Пропав. Не виключено, що хтось дійсно подорожує або занадто зайнятий роботою і відрядженнями, але пізнати його серед інших практично неможливо.

Щоб уникнути подібних випадків, запитайте у співрозмовника відразу ж чи є у нього можливість з вами зустрітися найближчим часом.

– З’ясуйте, чи є у вас спільні інтереси

Добре, коли людина вміє підтримати іншого в його починанні або хобі, любить вчитися новому і ділитися своїми інтересами з іншими. З’ясуйте, чи є спільні інтереси у вас з вашим другом по листуванню? А раптом, ви слухаєте одну і ту ж музичну групу?

Було б чудово разом піти на концерт! А якщо ви обидва в захваті від походів? Така перша зустріч стане незабутньою!

Звичайно, першу зустріч краще провести в кафе, за чашкою кави поділитися один з одним своїми інтересами, в такому випадку, саме ця чашка і покаже, чи відбудеться наступне побачення, чи є у вас щось спільне. Крім того, така зустріч стане більш особистою, ніж банальний лист на сайті.

– Зателефонуйте один одному в перші 2 тижні листування.

На думку досвідчених користувачів сайтів знайомств, 2 тижні – це ліміт спілкування за допомогою листування, якщо тільки ви не живете дуже далеко один від одного. 2 тижні – саме час почати розмову про зустріч. Спробуйте початитись перед зустріччю, це допоможе вам побачити свого співрозмовника ще з одного боку. Крім того, якщо під час розмови через телефон ви відчуєте себе ніяково – просто запропонуйте вийти в онлайн чат. Якщо ж все добре, радимо в кінці дзвінка запропонувати зустрітися особисто. Якщо ви соромитеся – запитайте його думки, чи не проти він, сама не пропонуйте і не наполягайте. Таким чином, з вашим натяком, він стане ініціатором зустрічі.

Чат і спілкування через телефон – речі абсолютно різні. Чат дає людині більше часу подумати над відповіддю, ви не чуєте голоси один одного. Бували випадки, коли виявлялося, що людина з класним профілем на сайті знайомств мала певні труднощі з промовою або знанням мови.

– Не погоджуйтеся на несподівані пропозиції зустрітися

Деякі чоловіки пропонують зустрітися на вихідних або в будь-який день, якщо у них несподівано з’явився вільний час або просто говорять «Зустріньмося сьогодні, я як звільнюся – напишу, щоб ти виходила». Зазвичай, після цього від них ні слуху, ні духу, а дівчині доводиться через це повідомлення перепланувати свій день, виділити час хоча б на не довгострокову зустріч, щоб не образити людину.

Якщо партнер по листуванню повідомляє, що зможе зустрітися з вами в певний день, обов’язково домовтесь про точні час і місце! Обговоріть кожну деталь, інакше ваша зустріч може не відбутися.

– Випийте кави на першій зустрічі та відчувайте себе впевнено!

Для того, щоб знайти людину, ми використовуємо Google, Linkedin і Facebook, а для першої зустрічі краще вибрати кафе в знайомій місцевості. Часто трапляється так, що перша зустріч проходить пізно ввечері в малознайомому місці. Будь ласка, повідомте свого друга, куди та з ким ви йдете. Рідко, але трапляється таке, що на зустріч приходить не той, кого ви очікували побачити, тому краще бути обережним.

Багато чоловіків пропонують пообідати, а не просто зустрітися на чашечку кави. Швидкий ланч теж непогано. Але, на жаль, часто стається так, що кілька побачень поспіль призводять до розчарування, особливо, якщо вам нема про що поговорити. Ви щосили можете намагатися зав’язати розмову, але що як у вас немає спільних тем для розмови? У цьому випадку, ви можете пошкодувати про те, що обідали його коштом.

Багато користувачів сайтів знайомств вважають, що листів досить, але пам’ятайте, що обов’язково потрібно запропонувати поспілкуватися в чаті або через телефон. Якщо це спілкування пройде добре, сміливо пропонуйте особисту зустріч. Наполягайте на конкретному часі та місці, а не «десь в центрі». Таким чином, ви не витратите свій час даремно.

Невелика розповідь досвідченого користувача сайтів знайомств: «Коли я зустріла свого молодого чоловіка на сайті знайомств, ми всього лише 1 день листувалися перш, ніж домовитися про особисту зустріч. Ми поставили лайки один одному, обмінялися кількома короткими повідомленнями. Наступного дня ми домовилися зустрітися і випити по чашці кави, бо він сказав, що не любить довгі листування. Ми ледь поспілкувалися перед зустріччю. Таким чином, ми обидва зберегли час один одного і не пошкодували про це!»

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ