Як вийти заміж. 5 практичних порад.
Як вийти заміж. 5 практичних порад.
30.06.2018
Онлайн-знайомства з іноземцями: цікаві факти
30.06.2018

Перше побачення з іноземцем

Перше побачення з іноземцем нічим не відрізняється від звичайного побачення, ті ж питання, ті ж незручності. Ця стаття допоможе впоратися з переживаннями.

Перше побачення з іноземцем

Перше побачення з іноземцем – зустріч, на якій люди зможуть зрозуміти, наскільки вони підходять один одному, чи є шанси на створення відносин і сім’ї. Для дівчини вкрай важливо сформувати правильне ставлення до себе. Чоловік повинен не просто зацікавитися супутницею, а й поважати її та захотіти побачитися знову.

Перше побачення з іноземцем

В першу чергу ви повинні поважати себе. Не варто підлаштовуватися під чоловіка і самостійно шукати ресторан ближче до його місця роботи. Або пропонувати кафе, яке розташоване посередині між вашими будинками. Нехай чоловік подбає про це і знайде зручно розташоване для вас місце. Шанобливо поставитесь до чоловіка і не дозволяти собі запізнення. Звичайно, можна запізнитися на 5 хвилин, не більше. Пунктуальність важлива риса, яка дуже високо цінується.

Місце першого побачення – основа, яка повинна допомагати в спілкуванні, а не перешкоджати цьому. На зустрічі ви повинні мати можливість спокійно поговорити, дізнатися один одного. Тому, гучний заклад – не найкращий варіант. Для побачення ідеально підходить затишний ресторан або кафе з приємною атмосферою і тихою музикою.

Звичайно ж, всі ми чули вислів «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Саме тому необхідно вибрати відповідний наряд. Ви повинні притягати чоловіка, але і не виглядати занадто вульгарно. Якщо ви не любите сукні, не змушуйте себе почувати дискомфорт; ви можете вдягнути джинси, елегантну блузку і виглядати ефектно. Не варто надягати занадто високі підбори, занадто короткі спідниці та екстремально глибоке декольте. Покажіть, що ви серйозна дівчина, а не для разової зустрічі.

Головне питання – Про що говорити? Про погоду? Про хобі? Про собаку? В першу чергу розслабтеся! Дозвольте чоловікові першим почати розмову. Виглядаєте легко і невимушено, не потрібно показувати, що ви нервуєте. Розкажіть про себе: де працюєте, як любите проводити вільний час. Але не варто відразу вивалювати всю інформацію. Повинна залишатися якась загадка, інакше ви станете відкритою книгою і чоловік швидко втратить інтерес. Не навантажуйте його своїми проблемами та не розважайте своїми жартами, пливіть за течією розмови. Не варто базікати без угаву, буде навіть краще, якщо ви будете трохи серйозною.

Він захоче розповісти про себе, ви можете поставити базові запитання: Ким працюєш? Як проводиш час? Чоловікові буде приємно відчувати живий інтерес. Оберіть за якусь тему, яка буде йому найбільш цікава і слухайте! Ви можете кивати, підтакувати, округляти очі, коли це необхідно. Ви повинні більше слухати, ніж говорити про себе. Але водночас не показуйте зайвий інтерес до чоловіка.

Всі стикаються з такою проблемою, коли тиша нависає в повітрі. Головне – не переживайте і не намагайтеся знайти тему для розмови! Поводьтесь природно, можете продовжити їсти свій салатик (якщо побачення в ресторані). Нехай ваш супутник подбає про тему розмови, може він просто хоче вами помилуватися? У будь-якому випадку, легка усмішка завжди буде до речі.

Закінчувати перше побачення потрібно на приємній ноті, коли ви вважаєте, що вже наспілкувалися (3-4 години). Ви можете сказати: «Все було чудово, але мені час йти.» Подивіться на нього і подаруйте посмішку, чоловік буде в захваті та неодмінно захоче зустрітися ще раз! Ви можете дозволити проводити себе і на прощання поцілувати його в щічку, але не більше!

Автор – Карина, фахівець з міжнародних відносин Megalove

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ