Перше побачення з іноземцем нічим не відрізняється від звичайного побачення, ті ж питання, ті ж незручності. Ця стаття допоможе впоратися з переживаннями.
Перше побачення з іноземцем
30.06.2018
Які питання ставити чоловікові на першому побаченні
Які питання ставити чоловікові на першому побаченні
30.06.2018

Онлайн-знайомства з іноземцями: цікаві факти

Онлайн-знайомства з іноземцями: цікаві факти

З кожним днем ​​популярність онлайн-знайомств зростає. І нерідко віртуальні знайомства закінчуються щасливим шлюбом. Звичайно, у кожного своя мета відвідування шлюбних агентств: хтось хоче знайти на просторах Всесвітньої Павутини свого супутника життя, а хтось реєструється на сайтах знайомств з надією просто завести короткочасний роман.

А чи знаєте ви, що онлайн-знайомства з іноземцями мають свої «особливості»?

Факт № 1. Більшість зареєстрованих на сайті знайомств користувачів приховують свій вік, вагу і зріст

Так уже склалося, що багато чоловіків вважають ідеальною фігуру з параметрами 90 × 60 × 90. І жінки прекрасно це знають. Але природа не всіх наділила ідеальними формами. Можливо, саме тому жінки під час заповнення онлайн-анкет вказують вагу на кілограмів 5 менше.

Правда, це не зовсім правильно, адже рано чи пізно ваш віртуальний обранець запропонує зустрітися. І про те, як він відреагує на ваш обман, можна тільки здогадуватися.

Факт № 2. Збільшити шанс знайти свою другу половинку допомагає згадка в анкеті слова «кохання»

Закономірність це чи випадковість, але дослідники встановили, що найбільш успішними в пошуку своєї другої половинки були ті користувачі, які в своїх анкетах прописували слово “кохання”. Також важливими словами, які допомагають жінкам знайти коханого, були названі такі: серйозні відносини, діти, серце і романтика.

Факт № 3. На читання онлайн-анкети чоловіки витрачають часу наполовину менше, ніж жінки

Всім добре відомо, що чоловіки люблять очима. Вони люблять розглядати жіночу фігуру і зовнішність, а не написані літери. Саме тому під час пошуку своєї другої половинки, основну частину часу вони витрачають на розглядання фотографій.

Жінки ж навпаки. Перш ніж планувати серйозні відносини з іноземцем, представниці прекрасної статі ретельно вивчать анкетні дані та зроблять для себе певні висновки. Їм дуже важливо, який у чоловіка характер, чим він цікавиться, як ставиться до дітей і ін.

Факт № 4. Важливу роль відіграє не тільки соціальний статус, але і раса

На жаль, чим нижче ваш соціальний статус, тим менше шансів знайти свого принца на білому коні. Відповідно до проведених досліджень, тільки 13-ти відсоткам користувачів з категорії «робітничий клас» відповідають «так». А от людей «середнього класу» близько 39% користувачів розглядають як потенційних партнерів.

Що стосується расової приналежності, перевага віддається користувачам змішаної раси. Звичайно, це не завжди так. Нерідко серйозні відносини виникають і між людьми абсолютно різних рас.

Факт № 5. Сумісність двох людей передбачити неможливо

Багато міжнародних сайтів знайомств рясніють рекламою різних фірм і алгоритмів, що дозволяють визначити рівень сумісності двох протилежних людей. Однак американськими психологами було висловлено думку, що визначити наскільки вдалими будуть взаємини чоловіка і жінки тільки на основі суміжних інтересів, просто неможливо. Ніяким алгоритмам це не під силу.

Факт № 6. Понад 20% користувачів під час заповненняі анкети радяться з друзями

Анкета – дуже важливий елемент онлайн-знайомства, оскільки містить основну інформацію про користувача. І багато хто хоче її заповнити так, щоб вразити того, хто її прочитає. Хтось може сам яскраво і барвисто розповісти про себе, а комусь може стати в пригоді і допомога друзів.

Факт № 7. Відсоток розлучень у пар, які познайомилися через Інтернет, нижче, ніж в інших пар

Чому проявляється така закономірність, ніхто не знає. Проте наголошується, що жінки, які вступили в шлюб з іноземцем через міжнародні агентства знайомств, не шкодують про свій вибір. Чоловіки з інших країн цілком турботливі, виховані та відповідальні. Для них сім’я й улюблена жінка завжди знаходяться на першому місці.

Факт № 8. Онлайн-знайомства з іноземцями дозволяють заощадити не тільки час, а й кошти

Дослідники встановили, що онлайн-пари з різних країн вирішують узаконити свої стосунки в середньому через 1,5 року, в той час як «традиційні» закохані наважуються одружитися тільки через 3,5-4 роки. А чим довше триває період зустрічей і залицянь, тим більше грошей витрачається на кафе, ресторани, квіти, подарунки Звичайно, це зовсім не говорить про те, що після штампу в паспорті вся романтика повинна зникнути. Зовсім навіть навпаки.

Любіть один одного, цінуйте і бережіть! Щастя і тепла вам і вашому будинку.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ