Алина и Майк
Аліна та Майк
24.06.2018
Анна та Радж
25.06.2018

Олена і Девід

Елена и Дэвид

Елена и Дэвид - MEGALOVE

Ця пара вражає своєю історією. Чим саме? Ну, хоча б пристойною різницею у віці. І тим, що з першого погляду вони абсолютно різні. Або, наприклад, тому що посеред бурхливої віртуальної дружби, яка розвивалась з кожним днем спілкування, Девід несподівано повідомив, що знайшов свою любов в обличчі жінки, що жила з ним  по сусідству, а Олена в черговий раз вирішила, що не судилося їй знайти своє кохання через шлюбне агентство.

І поки обидва налаштовувалися на один сценарій, доля все ж вирішила допомогти і їм і нам, в результаті, сьогодні ми можемо похвалитися, що в черговий раз ми допомогли здійснитися диву! Усе розвивалося дуже швидко. Пару місяців біля моніторів комп’ютерів, обмін фотографіями своїх домашніх вихованців, тижнева подорож Олени в Грецію, а там і пропозиція, а ось вже і весілля!

А що далі? А далі у них немає іншого виходу, як насолоджуватися життям, тому що в обох життєва історія не найщасливіша, та побачивши один в одному щастя, вони одразу ж почали насолоджуватися ним, не сумніваючись і не припускаючи інших сценаріїв. Тепер Олена турботлива дружина, яку чоловік називає Королевою, цілує її руки і влаштовує для неї вишукані вечори. А Девід, нарешті, розуміє, що таке турбота і любов жінки, яка по-справжньому цінує його.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ