Отношения с Австралийцем
Відносини з Австралійцем – одкровення екс-клієнтки Megalove
18.06.2018
Відносини з іноземцями. Знайомства з канадцями. Канадський чоловік
18.06.2018

Нідерландський чоловік. Заміж за голландця

Голландия

Нідерландський чоловік. Заміж за голландця

Збирати інформацію про Нідерланди і жителів цієї чудової країни було більш, ніж приємно! Ми почули масу позитивних і добрих відгуків і хочемо поділитися ними з вами.

Топ 10 Цікавих фактів про Нідерланди, а також місцевих чоловіків!

  1. Природа. Перше, про що одноголосно сказали всі опитувані – Нідерланди – країна чистого повітря. Всі тут дбають про навколишнє середовище. Ви не побачите нідерландця, який викидає на вулиці папірці, недопалки, жуйки. У будинках мінімум пластикового посуду, і навіть воду в цій країні витрачають неохоче, тому що це природний ресурс. А з крану вода тече питна, корисна!

Жінки в Нідерландах не носять натуральні хутра, і не варто з’являтися на вулицях в такому вбранні, вас не зрозуміють. Жителі цієї країни справжні захисники природи! Це приголомшливо!

  1. Спорт. У Нідерландах живе дуже активний народ. У будь-який час доби, вийшовши на вулицю, ви зустрінете тих, хто вийшов на пробіжку. Практично у кожного жителя як маленького, так і великого міста, є велосипед. «Коли Бруно приїхав до мене на побачення, в першу чергу, після заселення в готель, він погуглив де можна орендувати велосипед, поїхав, забрав, залишив – і тільки потім ми пішли в ресторан.

За той час, що він був в Миколаєві, він об’їздив на велосипеді всі довколишні райони, їздив на відстані в 50 км і був там, де я, уродженка Миколаєва, не була ні разу. Навіть в зоопарк він приїхав на велосипеді, а не на таксі. Мене це здивувало і порадувало! », – Ольга (екс-клієнтка Megalove).

  1. Економія і раціональний розподіл бюджету. Нідерландці не витрачають гроші даремно, на дрібнички. Вони збирають. Збирають на освіту майбутніх дітей, на будинок або подорожі. «Пам’ятаю, як Бруно сказав мені, що він живе в квартирі не тому, що у нього немає грошей на будинок, а тому що він холостяк, і йому з собакою вистачає. Але гроші на будинок у нього вже накопичені, лежать і чекають, коли він знайде родину, і буде для кого його купувати … », – розповідає Ольга.
  2. Освіта. Система освіти в Голландії дуже сильно відрізняється від звичної нам, української. Діти йдуть до школи в 4 роки, їх розподіляють по групах, в залежності від розумових здібностей дітей, таким чином, кожен з них буде відчувати себе комфортно. Домашнє завдання задають школярам тільки після 4 класу, але всього раз на тиждень. А ось з вищою освітою складніше – тут потрібно вчитися, вчитися, і вчитися, щоб закінчити університет. У Нїдерландах прийнято випускати з університетів справжніх професіоналів своєї справи.
  3. Ставлення до жінок. Голландці не щедрі на компліменти, але вони – ідеальні сім’янини! Вони вірні своїм дружинам, обожнюють дітей, а щовечора поспішають додому на сімейну вечерю. Це факт. Вони мало п’ють, багато працюють і дбають про майбутнє своєї сім’ї.

Отримуючи подарунок від голландського чоловіка, будьте готові побачити щось практичне і потрібне. Як уже згадувалося вище, у них не прийнято витрачати гроші на дрібнички, вони в усьому шукають практичність.

  1. Нідерландські жінки. Корінні жительки Нідерландів характером і зовнішністю схожі з іншими європейками. Вони не фарбуються, коли виходять на вулицю, не приміряють 10 нарядів перед виходом, не носять прикрас, а зберігають їх удома, не носять каблуків, тільки комфортне взуття. Вони навіть автобуси водять! Це пов’язано з історично сформованою рівноправністю жінок і чоловіків в Голландії.

Жінки не просять чоловіків про допомогу, навіть якщо потрібно затягнути в будинок шафу! На їхню думку, якщо чоловік вийшов в кіно в комфортних кросівках, то навіщо дівчина повинна страждати і взувати босоніжки на шпильках? Тут Українки «як з голочки» виграють за всіма параметрами! Ще цікаво, що дівчата в Нідерландах звикли робити перші кроки – знайомитися з чоловіками, робити пропозицію. Але до українок у чоловіків інше ставлення і інші очікування!

Мало того, в Голландії прийнято народжувати вдома, а не в клініці. Всі дівчата народжують вдома. Вагітних жінок тут не викликають в поліклініку на перевірки кожні 2-3 тижні, тим самим, наводячи стрес на майбутню маму, в них не запихують медикаментами і не збирають нескінченні аналізи. Дівчата в цікавому положенні ведуть такий же спосіб життя, як і інші – танцюють, займаються йогою і їздять на велосипеді. У них немає проблем зі здоров’ям, тому що живуть вони в екологічно чистому середовищі. Голландки приходять до лікаря на початку вагітності і … все! Народжують вони вдома, викликаючи акушера. Якщо вас це лякає – не хвилюйтеся, пологові будинки там є і народити в них можна!

  1. Чоловіки. Відмінна риса нідерландських чоловіків – зріст. Вони все дуже високі і гарні. Тут практично неможливо зустріти некрасивого чоловіка. Вони стежать за собою, займаються спортом і ведуть активний спосіб життя. Вони планують все своє життя – розписують плани на день, тиждень, місяць – при чому як робочі, так і особисті – коли сходити в кіно, кафе, зустрітись с друзями.
  2. Відносини з голландцем. На вулицях в Нідерландів не прийнято проявляти свої почуття – обніматися, цілуватися, або навіть ходити за руку. Голландські чоловіки люди позитивні і добрі, нудьгувати з ними не доводиться! Якщо ви вирішили пов’язати себе узами шлюбу, будьте готові до того, що діти у вас з’являться лише після 30 років, так тут заведено – пожити вдосталь для себе, подивитися світ, а потім вже народжувати дитину. Дітей в Нідерландських родинах зазвичай не менше 2.
  3. Весілля. Обручку тут носять на правій руці. Весілля не гуляють шумно, а відзначають в тісному родинному колі, без кортежу, голубів, куль, шикарних суконь, і об’їдання гостей. У ресторані на весільному столі стоять закуски, легкі салати, фрукти і вино.
  4. Відношення до дітей. Як вже було сказано – нідерландський чоловік обожнює своїх дітей. Методи виховання так само відрізняються від звичних нам. Дітям тут можна все, все дозволено. Їх не обмежують в бажаннях, але з них виростають адекватні дорослі люди! Голландські бабусі і дідусі люблять своїх онуків, але залишити їх їм на тиждень не вийде! Пенсії в Голландії дуже великі, тому літні люди в основному живуть в своє задоволення і подорожують по всій планеті.

Ми сподіваємось, що Вам було цікаво! Ласкаво просимо в Megalove – шлюбну агенцію №1 в Україні!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ