Вдало вийти заміж - 5 принципів щасливого шлюбу
Вдало вийти заміж – 5 принципів щасливого шлюбу
01.07.2018
Складнощі он-лайн дейтингу
Складнощі он-лайн дейтингу
03.07.2018

Яких жінок шукають іноземці?

Яких жінок шукають іноземці?

Яких жінок шукають іноземці?

Підкорити іноземного чоловіка мріють багато українських красунь… А яких дівчат шукають закордонні чоловіки? Розберемося разом. Можливо, саме наші поради допоможуть вам знайти своє щастя і побудувати серйозні стосунки з іноземцем.

Яких жінок шукають іноземці? Критерій № 1. Краса

Як би банально це не звучало, але іноземці, як і всі інші чоловіки, в першу чергу звертають увагу на зовнішність. І стосується це не тільки віртуальних, а й реальних знайомств. Саме тому кожна жінка, що поважає себе, повинна стежити за собою. Манікюр, зачіска, макіяж – без цього ніяк! Любіть себе, цінуйте і бережіть – і ваше щастя обов’язково знайде вас!

Яких жінок шукають іноземці? Критерій № 2. Скромність

Всі чоловіки за своєю природою добувачі та переможці, тому вони вважають, що чоловіча стать перевершує жіночу. Переконувати свого онлайн-обранця в цьому не варто з перших днів спілкування. Будьте розумнішими і трошки хитрішими. Легка наївність, скромність, шанобливе ставлення до співрозмовника напевно сподобаються іноземцю більше, ніж розповіді про те, яка ви феміністка.

Яких жінок шукають іноземці? Критерій № 3. Розум і перспективність

Разом з тим знайти іноземця важко буде тим, хто нічого не вміє робити. Звичайно, комусь до душі буде і красива лялечка, яка тільки й може, що ходити по магазинах та витрачати гроші свого обранця, але все ж більшість іноземців не такі. Для серйозних відносин їм потрібна хороша господиня, турботлива і тямуща дружина. Ще жоден чоловік не відмовлявся від смачної вечері, затишного домашнього вогнища і турботливої красуні-дружини.

Яких жінок шукають іноземці? Критерій № 4. Оптимізм

Навіть якщо останнім часом у вас з’явилося багато проблем, не варто розповідати про них своєму онлайн-обранцеві. Іноземці люблять оптимісток. Постарайтеся по-іншому поглянути на життя. Проблеми підуть геть, а ось витрачені нерви та зниклий коханий не повернуться.

Яких жінок шукають іноземці? Критерій № 5. Незацікавленість в грошах

На жаль, в суспільстві існує стереотип, що міжнародні сайти знайомств – це місце, де дівчата шукають чоловіків з товстими гаманцями. Це в корені не так. Звичайно, матеріальний достаток партнера важливий для подальшого спільного життя, але не варто загострювати на цьому увагу. Це відлякає як заможного співрозмовника, так і іноземця з середнім достатком.

Яких жінок шукають іноземці? Критерій № 6. Індивідуальність

Кожна з нас індивідуальна. І не варто цього приховувати, якщо хочете познайомитися з іноземцем. Відмовтеся від загальних стандартних фраз під час розповіді про себе, свої інтереси і захоплення. Не бійтеся бути собою. Любите бігати босоніж по ранковій росі? Або, як в дитинстві, пускати мильні бульбашки? Обов’язково розкажіть про це своєму обранцеві! І він зрозуміє, що ви особлива.

Як бачите, підкорити іноземця зовсім нескладно. Треба просто бути собою. Увімкніть свою привабливість, і все у вас вийде! Щастя вам, родинного добробуту та вдалого заміжжя!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ