Онлайн-знайомства з іноземцями: цікаві факти
30.06.2018
Перекладач шлюбного агентства
Перекладач шлюбного агентства – «боєць невидимого фронту»
30.06.2018

Які питання ставити чоловікові на першому побаченні

Які питання ставити чоловікові на першому побаченні

Які питання ставити чоловікові на першому побаченні

Канули в Лету ті часи, коли ідеальність чоловіка визначалася рядками з пісні «щоб не пив, не курив і квіти завжди дарував» … У XXI столітті познайомитися з серйозним чоловіком для створення сім’ї – це як вирішити рівняння з безліччю невідомих. В азарті першого спілкування, в запалі перших побачень жінка цілком може забути поставити ті питання, відповіді на які відразу внесуть ясність: зуміла вона знайти ідеального чоловіка чи ні.

Але я щиро дбаю про твоє щастя, і в моїх інтересах зробити все для того, щоб ти зуміла створити сім’ю з іноземцем. Щасливу сім’ю.

І якщо переваги зовнішності я залишаю на твій розсуд, то визначитися з іншими якостями ідеального чоловіка я тобі допоможу. Запам’ятовуй які питання ставити чоловікові на першому побаченні, який претендує на спільне майбутнє з тобою.

Які питання ставити чоловікові на першому побаченні?

  1. Як ти вчився, або які твої життєві цілі?

Від освіти та інтелектуального рівня безпосередньо залежить тривалість ваших відносин і спільність інтересів, тому ваші інтелектуальні здібності, рівень допитливості та прагнення самовдосконалюватися повинні бути десь на одному рівні. Інакше комусь незабаром стане нудно. А його небажання вчитися, ставити цілі та досягати їх, свідчить про ту лінь, яка ніяк не відповідає твоєму очікуванням про роль чоловіка в родині.

  1. Які у тебе стосунки з батьками?

Зокрема, звичайно, слід зазначити його відносини з матір’ю. Тому що якщо твій знайомий не зміг стати турботливим сином для жінки, яка його народила і виховала, то навряд чи він стане турботливим чоловіком для тебе. Ну і модель сім’ї чоловіка, з яким ти плануєш серйозні відносини, також повинна хоч трохи імпонувати тобі. Адже всі ми на підсвідомості переписуємо модель сімейного життя своїх батьків. Дуже хороший знак, якщо в родині твого знайомого є свої традиції, ритуали, звичаї. Все це свідчить про те, що вони – Сім’я.

  1. Як ти ставишся до дітей?

Це питання краще поставити ще на самому початку відносин. Обов’язково. І не має значення, чи у тебе вже є діти, чи є у нього діти, чи хочеш ти народити ще дітей … Це дуже важливе питання і відповідь на нього не менш важлива. Кажуть, якщо жінка хоче народити від чоловіка дитину – вона вже призначила його своїм Mr.Right. Цим вона погоджується з тим, що її діти будуть носіями генів цього чоловіка, будуть схожі на нього зовнішні, в звичках і прагненнях.

  1. Який стан твого здоров’я?

Зрозуміло, це питання не для першого побачення, але не буває колишніх алкоголіків і наркоманів, не проходять безслідно стреси та неправильний спосіб життя. І щоб «і в хвороби, і в здоров’ї» підтримувати свого чоловіка, потрібно знати про те, коли йому буде потрібна підтримка і якого роду.

  1. Як ти вважаєш за краще проводити вихідні?

Тут важлива чесність. Найчастіше буває, що чоловік розповідає про здоровий і активний відпочинок, а насправді для нього немає нічого кращого, ніж пасивний відпочинок в чотирьох стінах і сон до обіду. І в майбутньому це може виявитися неприємним сюрпризом. Відсутність друзів – ще один тривожний дзвіночок. Хіба що ти також ставишся до нетовариських домосідів, тоді рада вам та любов!

Ось, власне, які питання треба поставити чоловікові на першому побаченні, відповіді на які допоможуть тобі прийняти рішення – чи хочеш ти створити сім’ю з цим чоловіком-іноземцем. Якщо хоч одна відповідь розчарувала тебе, згадай про те, що переробити чоловіка неможливо. Можна тільки прийняти його таким, яким він є. І не переживай, ти свого не випустиш!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ