Пошук чоловіка онлайн
Самостійний пошук чоловіка онлайн.   5 лайфхаків.
30.06.2018
Перше побачення з іноземцем нічим не відрізняється від звичайного побачення, ті ж питання, ті ж незручності. Ця стаття допоможе впоратися з переживаннями.
Перше побачення з іноземцем
30.06.2018

Як вийти заміж. 5 практичних порад.

Як вийти заміж. 5 практичних порад.

Як вийти заміж. 5 практичних порад.

Не секрет, що кожна дівчина хоче вийти заміж, але як? Чому це питання в наш час стає актуальнішим? А може жінкам не варто чекати, поки чоловіки проявлять ініціативу? Що ж потрібно зробити такого ефективного, щоб зустріти того єдиного, один раз і на все життя?

5 порад, які допоможуть вам прийти до своєї мети:  як вийти заміж

Створіть у своїй уяві чіткий образ чоловіка, якого хочете бачити своїм нареченим. Продумайте все до дрібниць: риси характеру, зовнішність, звички, інтереси. Тримайте його в голові постійно, думайте про нього та уявляйте, що ця людина вже поруч. Чим яскравіше буде картинка, тим ближче бажаний результат.

Перестаньте весь час просиджувати в інтернеті, чим більше часу ви перебуваєте в стані безперервного пошуку, тим менше залишається часу на себе кохану. Слідкуйте за своєю зовнішністю, намагайтеся прекрасно та жіночно виглядати, і зі смаком одягатися. Правильне харчування, заняття спортом, танцями: все це запорука успіху.

Займіться собою, своїм розвитком, самореалізацією. Якщо хочете знайти чоловіка дійсно близького по духу та інтересах, значить шукайте його в тих місцях, які вам цікаві. Захоплюєтеся живописом – йдіть на виставку, подобається психологія – тоді на тренінги.

Навчіться любити себе, отримувати задоволення, радіти життю. У такому стані ви випромінюєте енергію любові. Чоловіки повз таких дівчат не проходять.

Покажіть, що ви завжди щасливі! Саме до таких жінок починають тягнутися чоловіки та шукати з ними зустрічі.

І ось, сталося, з’явилися шанувальники. Тепер, залишається з багатьох претендентів вибрати того єдиного, образ якого ви тримали в голові весь цей час.

Після знайомства спробуйте зробити наступне:

– Зацікавте чоловіка своєю увагою до нього, перейдіть на його інтереси. Проявляйте дбайливість, але всім своїм виглядом показуйте, що не дуже в нього закохані, у відносинах сильно не зацікавлені, і заміж не прагнете.

– Покажіть свій позитивний погляд на життя. Нехай він побачить, як чудово ви ставитеся до людей, не відзиваєтеся ні про що та ні про кого погано, не треба скаржитись, ніколи не ображаєтесь. Вам подобається жити, у вас все добре!

– Зробіть так, щоб чоловік постійно відчував, що ваші стосунки більше потрібні йому, ніж вам.

– Знайомтеся з його оточенням, поступово входьте в коло його друзів.

– Привнесіть в його життя моменти турботи, а в побут, елементи затишку, робіть все природно.

– Пограйте з ним. Будьте з ним милі, а іноді прохолодні. Інтригуйте його, залишайте в своїй поведінці якусь недомовленість, таємницю. В цей час у вас завжди горять очі, а на обличчі усмішка.

Одним словом, зробіть так, щоб ваш обранець, сам захотів одружитись з вами.

Якщо ви хочете познайомитися з іноземним чоловіком або вийти заміж за іноземця, але з різних причин не готові самі зайнятися пошуком, то варто звернутися до професіоналів. Команда фахівців шлюбної агенції Megalove із задоволенням допоможе в цьому питанні. Реєструйтеся прямо зараз на нашому сайті https://megalove.com.ua/uk/reiestracija/ і вже завтра з Вами зв’яжеться наш клієнт-менеджер.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ