Складнощі он-лайн дейтингу
Складнощі он-лайн дейтингу
03.07.2018
5 дієвих порад від MEGA LOVE
5 дієвих порад від MEGA LOVE, як підібрати психологічно сумісносного партнера
03.07.2018

Як сподобатися іноземцю?

Як сподобатися іноземцю?

Як сподобатися іноземцю?

Жінка повинна бути коханою. І зовсім неважливо, якої національності її обранець, головне, щоб вона була щаслива. Нерідко трапляється так, що українські красуні не можуть знайти свою другу половинку серед співвітчизників. Але це зовсім не означає, що жінка повинна залишитися одна. Сьогодні існують міжнародні шлюбні агентства, які допомагають з’єднати долі людей з різних країн.

Давно мрієте знайти своє щастя серед новозеландських або австралійських чоловіків? Загорілися ідеєю познайомитися з іноземцем на сайті знайомств? Тоді наші поради обов’язково допоможуть вам підкорити найкращого чоловіка!

Порада № 1 Як сподобатися іноземцю. Підберіть вдалу фотографію

Не забувайте, що чоловіки люблять очима. Від того, яку фотографію ви поставите на аватар, залежить успіх анкети.

Обов’язково подумайте, що в вашій зовнішності завжди привертало увагу протилежної статі. Якщо посмішка, тоді на фотографії ви маєте чарівно посміхатися. Якщо шикарне волосся, можна поекспериментувати з зачіскою. Незайвим буде відвідати й хорошого візажиста, який допоможе підкреслити яскраві риси вашого обличчя. Тільки не переборщіть. Нехай краще макіяж буде виконаний в спокійних пастельних тонах, ніж навпаки.

І тільки після цього можна йти на фотосесію, щоб зробити красиві чарівні фото.

Порада № 2 Як сподобатися іноземцю. Правильно заповніть анкету

На що чоловік на сайті знайомств звертає увагу під час пошуку своєї коханої після фотографії? Звичайно ж, на анкету, адже саме там зберігається основна інформація про її власницю.

Під час заповнення анкети не варто обманювати себе та оточення. Не пишіть те, що абсолютно до вас не відноситься. Постарайтеся «вигідно» представити себе. Іноземні чоловіки високо цінують не тільки вміння добре готувати та правильно подбати про свого чоловіка, але і вміння підтримати розмову в потрібну хвилину, бажання мати дітей і ін.

Спробуйте вгадати, яку саме жінку шукає іноземний красунчик з тієї сторони океану. Незайвим буде вказати, з якою метою ви зареєструвалися на сайті знайомств: знайти друга, завести короткочасний роман або вийти заміж.

Порада № 3 Як сподобатися іноземцю. Приділіть особливу увагу листуванню

Як то кажуть, не поріть гарячку. Листуйтесь грамотно і розважливо. Іноземці люблять освічених, начитаних і оптимістично налаштованих жінок. Якщо чоловік вам сподобався, не ігноруйте його листи, а намагайтесь якомога швидше на них відповідати. Можете написати як пройшов ваш день, що здивувало і порадувало. Також можна розпитати у свого співрозмовника чим він захоплюється, як любить проводити вільний час і т.п. Ну і, звичайно, не обманюйте. Якщо ви не любите, наприклад, суші, не треба писати, що ви від них без розуму, адже все таємне рано чи пізно стає явним.

Порада № 4 Як сподобатися іноземцю. Будьте терплячі

Іноземці, як і українці, абсолютно різні. У кожного свій характер, звички, переваги та недоліки. Комусь подобаються худенькі блондинки, а хтось без розуму від «пишненьких» брюнеток. Якщо ваш співрозмовник чимось ненавмисне вас засмутив, не впадайте в крайнощі і не припиняйте спілкування. Ідеальних людей не існує. Може, він і є саме та людина, яка хоче провести з вами залишок свого життя.

Порада № 5 Як сподобатися іноземцю. Ніякого негативу

Заповнюючи анкету, листуючись та спілкуючись з іноземцями, забудьте про свої проблеми. Не варто говорити про низьку зарплату, завалах на роботі, невдачі на особистому фронті. Це може відштовхнути вашого закордонного обранця. Навіщо йому потрібна жінка, у якої повно турбот і яка ні на секунду не забуває про них ?! Будьте привітні, товариські, привабливі. І тоді все у вас вийде!

Удачі вам і щастя!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ