5 дієвих порад від MEGA LOVE
5 дієвих порад від MEGA LOVE, як підібрати психологічно сумісносного партнера
03.07.2018
Поради для користувачів сайтів знайомств
Поради для користувачів сайтів знайомств
03.07.2018

Як правильно обрати міжнародне шлюбне агентство

Як правильно обрати міжнародне шлюбне агентство

Як правильно обрати міжнародне шлюбне агентство

Стаття призначена для самотніх дівчат, які замислюються над найбільш ефективним і швидким способом влаштувати особисте життя. Love-коуч зібрав для вас основні принципи вибору шлюбного агентства

Як правильно обрати міжнародне шлюбне агентство: поради love-коуча

«Далеко не у всіх дівчат є навичка знайомств в інтернеті, знання англійської мови, а також час, щоб борознити простори інтернету в пошуках свого судженого. У такі моменти на допомогу приходять шлюбні агентства, які декларують безпечний і швидкий пошук супутника життя для своїх клієнток. Чи дійсно шлюбні агентства можуть допомогти, і як не помилитися у виборі свого агентства? », – говорить керівник міжнародного агентства” Megalove “з 10-ти річним досвідом, love-коуч, бізнес-тренер Олена Сосновська.

Отже, перше, що Ви повинні знати:

Шлюбні агентства бувають платними та безкоштовними. Платні агенції знайомств гарантують Вам певну кількість побачень з чоловіками, які підходять під Ваш запит. Вони укладають з Вами договір і беруть оплату, сума якої варіюється в залежності від того пакету послуг, який Ви оберете. Таких шлюбних агентств на ринку невелика кількість. Це пов’язано з особливостями менталітету українських дівчат. Ми не звикли платити за послуги, а тим паче за послугу пошуку потенційного чоловіка. Для нас це навіть неприянйтно, на відміну від дівчат в США та Австралії, де підбір партнера за гроші – звичайна практика.

Найбільшу частину складають агентства знайомств, які надають безкоштовні послуги дівчатам. Багато з них роблять безкоштовну професійну фотосесію для своїх клієнток і допомагають в оформленні анкети на сайті. Такі шлюбні агентства закріплюють за Вами особистого менеджера-перекладача, який буде допомагати в пошуку. Послуги таких шлюбних агенцій оплачують іноземні партнери, на яких надалі буде розміщений Ваш профайл. Сайти-партнери, у свою чергу, отримують комісійні від чоловіків, які є платними користувачами міжнародних сайтів знайомств. «За що ж платять чоловіки міжнародних ресурсів знайомств, чому вони готові використовувати платний ресурс, замість безкоштовних соц.мереж? »- запитаєте Ви. І ось відповідь:

 • Перше: чоловікові гарантують реальність клієнтки (що за вашими фото – дійсно ви, і фото не завантажені з інтернету)
 • Друге: він може бути впевнений, що клієнтка офіційно не одружена або в розлученні, і цю інформацію зобов’язане перевірити шлюбне агентство під час Вашої реєстрації.
 • Третє: чоловік не має сумнівів у тому, що дані в Вашому профайлі вірні. І якщо написано, що у Вас немає дітей, то коли він до Вас приїде, на нього не чекатиме сюрприз іне виявиться, що Ви – багатодітна мати. Це відповідальність сайту, який бере гроші у чоловіка, гарантувати, що Ви саме та людина, з яким чоловік спілкується.
 • Четверте – це гарантія безпеки. Йому обіцяють, що дівчата в шлюбних агентствах не проситимуть у нього гроші, і він не буде оплачувати будь-які витрати понад тих тарифів, що були заявлені безпосередньо на самому сайті знайомств.
 • П’яте: головна гарантія – що чоловік, коли приїде на побачення, зустрінеться саме з тією дівчиною, з якою він листувався, і вона не зникне раптово (прихопивши гроші на квитки і візу, або в зв’язку зі смертю бабусі, як це часто буває під час знайомства на безкоштовних ресурсах)

Гарантуючи вищевказані пункти для чоловіків, міжнародні сайти знайомств отримують десятки тисяч чоловіків – користувачів.

Але чи дійсно все так, як обіцяють сайти?

У реальності картина виглядає дещо інакше. Міжнародний сайт знайомств пообіцяв чоловікові реальність і чесних клієнток, але перевірити це може тільки шлюбне агентство, яке реєструвало анкету клієнтки на сайт. У свою чергу, шлюбне агентство також може виявитися не добропорядним. Саме тому, ми хочемо убезпечити Вас від того, щоб Ви не обрали агентство, яке зіпсує вашу репутацію і не принесе результат.

Обираючи шлюбну агенцію, ми радимо звертати увагу на:

 1. Офіційний статус шлюбного агентства. В Україні агентства знайомств не ліцензуються, тому для ведення даного бізнесу досить бути ЧП і офіційно зареєстрованим платником податків. Ви маєте повне право вимагати від шлюбної агенції документи, якщо сумніваєтеся, адже її представники, в свою чергу, обов’язково перевірять Ваші паспортні дані.
 2. Наявність в агентства власного сайту, де Ви можете відстежити досвід роботи, результати, контакти та цінності.
 3. Наявність в агентства професійної команди, яка пройшла навчання в сфері особистісних відносин. Добре якщо в агентстві є штатний психолог, і вік його співробітників стартує від 25 років.
 4. Історії успіху: фото щасливих пар, відео з весілля клієнтів агентства, відеовідгуки клієнток, та будь-яка інформація, що підтверджує ой факт, що це шлюбне агентство працює на результат і досягає його. На наш погляд, це одна з найважливіших вимог.
 5. Відеовізитка директора агентства знайомств та, будь яка інформація, що показує наскільки співробітники агентства відкриті до чесної та результативної роботи.
 6. Уточніть, чи гарантує шлюбне агентство конфіденційність Ваших даних і те, що всі ваші фото і дані будуть використовуватися лише на перевірених та пристойних ресурсах.
 7. Подивіться відгуки в інтернеті. Чи має шлюбна агенція незалежні відгуки клієнток на сторонніх ресурсах.

Обираючи шлюбне агентство, звертайте увагу на всі тонкощі. Як швидко з Вами зв’язався менеджер, наскільки грамотно співробітники агентства пишуть і спілкуються з Вами телефоном, чи компетентні співробітники в питаннях пошуку, та наскільки відкрито говорять про засоби й методи пошуку чоловіка для вас.

Під час реєстрації в міжнародному агентстві знайомств, Ви повинні відчувати, що команді цього агентства можна довіряти, адже вони стануть вашими посередниками в пошуку партнера для життя.

З нашого досвіду скажу, що приходити в агентство знайомств Ви повинні підготовленими. Будьте готові, що Вам поставлять безліч запитань перед реєстрацією. Це пов’язано з тим, що співробітники шлюбної агенції несуть повну відповідальність за правильність даних у вашій анкеті. Ідеально, коли клієнтка агентства та її особистий менеджер-перекладач знаходяться в теплих дружніх стосунках, тоді процес пошуку супутника життя йде максимально легко і швидко. Вибирайте тільки ті агентства, в яких ви впевнені, тоді успіх вас знайде.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ