Светлана и Самир
Світлана і Самір
24.06.2018
Алина и Майк
Аліна та Майк
24.06.2018

Ірина і Альвідас

счастливая пара Megalove

Щасливі, милі «Котик і Пухнастик», як вони себе називають. Іра познайомилася з Альвідасом незабаром після того, як прийшла в шлюбне агентство Megalove. Все починалося з невимушеного спілкування, вони швидко сподобалися один одному. Далі – щоденне листування на сайті знайомств, обмін фотографіями, усвідомлення того, що у них так багато спільного і як цікаво їм спілкуватися один з одним.

У них було дуже романтичне листування, вони відкривалися один одному з кожним днем. Закоханим здавалося, що вони знайомі вже дуже багато років, Іра з Альвідас могли вже говорити годинами – про все і ні про що, забуваючи про час і обставини. На превеликий жаль, в певний момент в житті Іри сталася жахлива трагедія – втрата близької людини. Їй було дуже важко зібратися з силами і думками, але весь цей час вона отримувала колосальну моральну підтримку від Альвідаса, і це дуже зблизило їх.

Через кілька місяців спілкування, вони обидва відчули, що готові до наступного важливого кроку. Вони вирішили перевести віртуальне спілкування в реальне. Коли Альвідас вперше приїхав в Україну, зустріч була дуже звоушливоою для них обох, але одна річ було поза всяким сумнівом – вони сподобалися один одному ще більше, і вирішили продовжити своє спілкування. Альвідас кілька разів приїжджав до Іри в гості. Через якийсь час, Іра полетіла до нього в Стокгольм. За словами самої Ірини, вони з нетерпінням чекали кожної зустрічі, постійно спілкувалися по скайпу, все більше усвідомлюючи, що їхні стосунки переростають у щось більше і важливіше.

І ось вони разом – щаслива пара Megalove. Це Різдво стало дуже особливим для пари. Вони зустріли його разом в Стокгольмі, в затишному будинку Альвідаса.

Ми дуже раді, що їхні стосунки розвиваються. Вони подають приклад тим, хто боїться, що нічого не вийде і не варто подавати заявку на сайт знайомств. Тим, хто не вірить в любов на відстані або сумнівається в собі.

Команда Megalove бажає вам подолати всі перешкоди! Бажає залишатися такими ж закоханими, милими і щасливими!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ