ХТО ОДРУЖУЄТЬСЯ

Багато з вас, хто читає ці рядки, напевно думають приблизно наступне: «Мені вже 37 (42, 48, 54 …), навряд чи я зможу вже вийти заміж, та ще й за іноземця. Всі ці знайомства не для мене ». Саме тому ми створили цей розділ, щоб слов’янські дівчата віком від 30-ти до 56-ти років сміливо реєструвалися у дійсно шлюбному агентстві Megalove, яке знайомить для серйозних стосунків. Так-так, все вірно, до 56-ти років!

Отже, хто з наших дівчат найшвидше виходить заміж за іноземця:

1

Звичайно, це гарні дівчата. Але мова йде не про модельну зовнішність, а про доглянутість. Саме це й цінують іноземні чоловіки, налаштовані на серйозні знайомства зі слов’янськими жінками: гарно доглянуте волосся, шкіра, акуратний макіяж, манікюр, підтягнута фігура. Якщо ви вже почитали історії наших наречених, то напевно звернули увагу на те, що західні чоловіки ведуть здоровий та спортивний спосіб життя. І цього очікують від своєї майбутньої нареченої.

2

Щоб шукати нареченого, ви повинні бути не заміжньою та налаштованою на серйозні знайомства й відносини.

3

А ось наявність дітей (так-так, не просто дитини, а дітей) не є перешкодою для створення нового щасливого сімейного життя з іноземцем. Скільки б не було років вашим дітям, якщо у вашому серці є тепло для майбутнього чоловіка, у вас такі ж шанси, як і у дівчат без дітей.

4

 Дівчата, у яких гарні професійні фотографії. Протягом багатьох років роботи ми вже точно знаємо, який погляд, настрій і навіть освітлення на фотографії допоможе швидше звернути на себе увагу відповідного кандидата. Не хвилюйтеся про те, що ваші фото можуть не підійти. Ми обов’язково організуємо для вас професійну фотосесію у будь-якому місті, якщо ми будемо вважати надані вами фотографії невідповідними.

5

Дівчата, які довіряють своєму фахівцеві зі створення відносин з Megalove. Наш досвід насичений історіями, коли пара склалася завдяки наполегливості нашого фахівця, який переконав дівчину розглянути чоловіка і піти на перше побачення.

6

Оптимістично налаштовані і вдячні увазі і подарункам чоловіків дівчата. Ви прочитали історію про те, як Олена одружилася за канадця через півроку після початку співпраці з Megalove, а ви через місяць ще не побували ні на одному побаченні? Наберіться терпіння. Ваш фахівець старанно шукає вашу пару і, можливо, незабаром порадиться з вами про те, що можна поліпшити у ваших фотографіях або анкеті.

7

Дівчата, які завжди на зв’язку зі своїм менеджером Megalove. Навіщо? Потенційний наречений планує приїхати до вас на побачення у останній тиждень поточного місяця – ви будете у місті, ви зможете приділити йому вихідні? Щоб доставити вам подарунок і квіти від шанувальника завтра ввечері, сьогодні потрібно уточнити деталі. Співпрацюйте з Megalove. Ваше щастя тільки у ваших руках.

Інші рекомендації наших фахівців по створенню відносин для дівчат читайте тут.

MEGALOVE

ШЛЮБНА АГЕНЦІЯ №1 В УКРАЇНІ

ХТО ОДРУЖУЄТЬСЯ

© 2007 – 2018 MEGALOVE – Найкраще шлюбне агенство знайомств в Україні