ДЕ ОДРУЖУЄМО

148 пар, 296 чоловіків та жінок знайшли один одного за допомогою Megalove.

Ми e Megalove дуже цінуємо сімейне щастя, а скільки гарних, дорослих жінок на слов’янських просторах знаходяться в пошуку своєї пари.

Наші наречені – західні чоловіки, чоловіки з благополучних країн, які дійсно цінують душевність слов’янських жінок, здатних створити тепло та затишок в родині.

Якщо ви шукаєте знайомства для шлюбу з іноземцями, ви звернулись за адресою.

Німеччина
Канада
Америка
Нова Зеландія
Англія
Швейцарія
Австрія
Австралія
США
Японія
Данія
Норвегія
Франція
Італія
Нідерланди
Бельгія
Ірландія
Фінляндія

Любі дівчата, якщо ви роздумуєте про те, щоб вийти заміж за іноземця, зареєструйтесь в нашому агентстві, та зовсім скоро ви відчуєте різницю в ставленні до себе як до жінки з боку чоловіка. Компліменти в листуванні, подарунки поштою на знак захоплення вами, побачення в романтичних українських ресторанах (уявляєте, чоловік летить в Україну з-за кордону спеціально, щоб побачити вас!), Спілкування зі статним та відповідальним чоловіком – чи не цього так довго чекала ваша жіноча душа?

Обов'язково почитайте історії наших наречених, вже давно щасливих дружин, та реєструйтеся, щоб створити свою власну щасливу історію
Чудова історія української дівчини Ніни, яка зустріла свою долю через 7 місяців після реєстрації в шлюбній агенції Megalove, одружилася з американцем та переїхала жити до США.

Історія 37-річної Олі, у якій
трапилося знайомство з майбутнім
чоловіком австралійцем через півроку
після початку співпраці з
Megalove. Чоловік Олі Мет, зараз вони
живуть в Австралії. Дуже
романтична та надихаюча
історія

Цікаві факти про Голландію та враження Ольги про знайомство з її нареченим Бруно вас точно не залишать байдужими
А раптом ваш майбутній наречений буде з Канади або вас давно манить ця вільна країна? Історія Юлії, яка не тільки щаслива дружина, але вже й щаслива мама!

Огляд життя в Німеччині від колишніх
наречених Megalove розповість вам про
етапах переїзду, побутових та
соціальних укладах у цій країні.
Інтерв’ю з українкою Наталією,
яка разом з сином Данилом
переїхала жити до Німеччини, одружившись із німцем Флоріаном.
Подробиці цієї історії читайте
тут.

Може бути, вас хвилюють романтичні французи? Історії дівчат, які одружились з французами завдяки Megalove, про легкість та елегантність життя у Франції вам точно сподобаються. Стаття тут
Історія Валентини з Чернігова, яка одружилась з норвежцем Томасом. Валентина розповідає про те, що Норвегія - це багата країна з гарною екологією, привітними людьми та сімейними цінностямии

MEGALOVE

ШЛЮБНА АГЕНЦІЯ №1 В УКРАЇНІ

© 2007 – 2018 MEGALOVE – Найкраща шлюбна агенція знайомств у Україні