замуж за немца
Заміж за німця. Що Вас чекає в Німеччині? Топ 23 факти про Німеччину
18.06.2018
Стаття клієнтки Мегалав. Життя в Норвегії
18.06.2018

Заміж за француза!

Вітаю всіх читачок Megalove Blog!

Сьогодні ми зібрали для вас інформацію про Францію. Це будуть як цікаві факти, так і цитати наших дівчат, які вже стали громадянками Франції.

Почнемо з найцікавішого, а саме з різниці в поведінці та менталітеті.

Відомим є той факт, що у Франції, як і у всій Європі, не прийнято яскраво одягатися. Одяг в магазинах не відрізняється різноманітністю кольорів. Будьте готові до того, що тут ви поступово почнетете одягатися виключно в стилі casual. Аналогічно з прикрасами: єдина золота прикраса, яка зустрічається у французів – обручка. Ланцюжки, браслети, брошки – біжутерія, хороша, звичайно ж. З макіяжем і зачісками все так само, французькі жінки можуть найняти візажиста чи перукаря, але тільки на своє весілля. До речі, знайти хорошого візажиста у Франції складно. Вони тут не затребувані.

Екс-наречена Megalove, Тетяна, розповіла нам дуже цікаву історію про поведінку французів за святковим столом. «Для мене було дуже дивним на свята не чути жодного тосту. 🙂 У них це просто не прийнято, зате чокатися потрібно кожен раз, коли ти піднімаєш келих і, мало того, коли ти за столом сидить багато людей, чокаючись, треба поглянути в вічі кожному. Це дуже смішно! Французи самі часто сміються до сліз з цього процесу, але нічого не можуть вдіяти – традиція ». Ну що ж, до всього можна звикнути, головне ставитись до цього з гумором. Ще одним цікавим фактом про сімейні посиденьки за столом є те, що десерти французи їдять без чаю або кави, тільки з водичкою. Каву подають вже після того, як на столі не залишиться жодної їжі.

Анастасія, ще одна екс-наречена Megalove, повідала нам цікаві факти про розваги: ​​«Відносно дозвілля, що мене здивувало в найперші дні проживання у Франції, в більшості кінотеатрів під час придбання квитка за вами не закріплюється жодне місце. Але можете не хвилюватися, французи завжди і всюди запізнюються. Ну а вдома головною і найулюбленішою розвагою є настільні ігри, в багатьох будинках є навіть спеціально відведені полки в шафах для цих ігор. Особисто я їх обожнюю, тож я була рада цій новині. »🙂

Заміж за француза

Ну і, звичайно ж, ми не могли не розпитати дівчат про французьких чоловіків та процедуру одруження. Всі дівчата, з якими нам вдалося поспілкуватися, одноголосно заявили про те, що чоловіки у Франції – прекрасні сім’янини, вони дуже цінують відносини і поняття родини, але не всі поспішають одружуватися. Тому, якщо ваш французький чоловік не робить вам пропозицію, не хвилюйтеся, це нормально. Але якщо він все-таки зробив її, будьте впевнені, що весілля пройде на вищому рівні! Підготовка зазвичай починається як мінімум за рік, так як більшість приміщень заброньовані. Витрати на весілля найчастіше беруть на себе батьки чоловіка.

«Кажу відразу, що знайти хорошого флориста у Франції дуже складно. Краще гарненько підготуватися самій і взяти оформлення свята квітами на себе.Така сама ситуація з візажистами та перукарями, але не варто впадати у відчай. У мене особисто вийшов прекрасний хенд-мейд макіяж і зачіска, просто потрібні тренування. », – розповідає Настя.

«Сам мер міста одружує інтернаціональні пари. Тут, як і в інших країнах Європи, вас будуть перевіряти, щоб переконатися в тому, що шлюб не фіктивний. У наречених Megalove приводу для хвилювань не буде. 🙂

Далі, все як в Україні: розпис, свідки, свідоцтво про шлюб, тільки у вигляді книжечки з окремо відведеними сторінками для батьків і майбутніх дітей, потім ресторан – закуски і шампанське, ну а ввечері вже бенкет. Особисто моє весілля було незабутнім, ми мали вдосталь всього: і веселощів і шику », говорить Тетяна.

Отже, ми прийшли до висновку, що Франція – країна, в якій буде добре всім, тому що це країна де все просто і невимушено. Обидві дівчини посміхалися під час своїх розповідей, це нас дуже порадувало. Ми бажаємо щастя вашим сім’ям!

Також бажаємо успіхів в пошуку нашим нинішнім нареченим!