ЧОМУ МИ?

Шлюбна агенція Megalove №1 в Україні – це результат багаторічного досвіду, результативності. Співпрацюючи з нами, ви зустрінете професійну команду фахівців вищого класу, можливість пошуку потенційного партнера за допомогою кращих ресурсів, які надає компанія. Кожній дівчині, яка звертається в нашу агенцію, надається максимально якісний сервіс – від скайп-консультації і постійної підтримки клієнт-менеджера, персонального перекладача (як письмового, так і усного), до доставки подарунків від шанувальників і організації особистих зустрічей. Наші клієнтки є для нас пріоритетом, ми глибоко цінуємо довіру, виявлену до нас.

Megalove – шлюбна агенція, про яку багато говорять з позитивного боку. Підтвердження цьому Ви знайдете в розділі “відео-відгуки клієнтів“. Ми піклуємося про свою репутацію, саме тому ретельно підходимо до вибору міжнародних ресурсів для співпраці.

Численні позитивні відгуки в інтернеті, фото наших щасливих пар і відео-відгуки, які надають нам клієнти – найкраща оцінка нашого сервісу! Високий рівень оцінили не тільки українські клієнтки агенції, а й іноземні партнери і клієнти-чоловіки.

Megalove пропонує своїм клієнткам знайомства з чоловіками з благополучних і розвинених країн, таких як Німеччина, Канада, Америка, Нова Зеландія, Англія, Швейцарія, Австрія, Австралія. Фахівці нашого шлюбної агенції щодня поповнюють блог сайту, в якому будь-яка дівчина, яка бажає звернутися в агентцію, може знайти відповіді на всі свої питання, розвіяти сумніви і дізнатися безліч секретів побудови щасливих відносин. Ми невпинно працюємо над тим, щоб створити нашим клієнткам максимально комфортні умови співпраці.

Варто так само відзначити, що керівник шлюбної агенції Megalove, Олена Сосновська, це не тільки щаслива дружина, дбайлива мама, психолог, письменник, бізнес-тренер, коуч, а й людина, яка живе своєю справою! Цінності, цілі і прагнення Олени надихають співробітників на постійний розвиток і самовдосконалення. У 2016 році, Олена була запрошена єдиним спікером від всіх українських шлюбних агентств, на найпрестижнішу конференцію світу в сфері online-знайомств, iDate. Так само, великі українські телеканали часто запрошують Олену в ролі експерта, а найвідоміший журнал України «Единственная» опублікував статтю Олени про секрети щасливих відносин.

Команда Megalove руйнує стереотипи про шлюбні агенції вже більше 9 років задає абсолютно новий напрямок в сфері online дейтінг. Ми працюємо на результат.

Шлюбна агенція Megalove – любов не знає кордонів!

IMG_9443
Сертификат для сайта вертикальный 15-16
IMG_9446
Сертификат для сайта горизонтальный 2016
IMG_9444
megalove best company
'Coursera 4WUJQWCCEEAQ
matchmaker jpeg