Перекладач шлюбного агентства
Перекладач шлюбного агентства – «боєць невидимого фронту»
30.06.2018
Безпечні знайомства в інтернеті
Безпечні знайомства в інтернеті
01.07.2018

Чоловік-іноземець – це просто!

Чоловік-іноземець - це просто!

Чоловік-іноземець – це просто!

Багато з Вас не раз виїжджали за межі нашої країни і мали можливість переконатися, що в західній Європі чи Америці чоловіки з повагою ставляться до своїх жінок, у всьому допомагають та підтримують їх. Вони дотримуються своїх зобов’язань перед сім’єю і ніколи не забувають про своїх дітей. А як вони пишаються своїми іноземними дружинами!

Чоловік-іноземець

Якщо Ви на нашому сайті знайомств, якщо ви читаєте цю статтю, значить, це питання для Вас цікаве і Ви на правильному шляху. Так з чого почнемо знайомство? Звичайно з пошуку чоловіка. А як з мільйонів чоловіків розпізнати того, кому захочете віддати своє серце?

До пошуку партнера потрібно поставитися серйозно, тим більше, якщо ви вирішили вийти заміж за іноземця. Ви повинні точно знати чого ви чекаєте від знайомства, яким бачите своє подальше життя, якого чоловіка хочете зустріти. Зважити всі “за” та “проти”. Звичайно, зустрічаються чоловіки, у яких є все: і палац, і яхта, і почуття, і прекрасна душа, але рідко. Будемо дивитися правді в очі, бувають і такі, у яких взагалі нічого з вищеперерахованого немає, а є тільки претензії та образи на життя. Ось саме від таких кандидатів вас захистять наші фахівці.

Перший контакт відбувається через листування, яке допомагає Вам вести наш консультант з вiдносин. Зрозуміло, що на цьому етапі ви вже зареєстровані в нашому шлюбному агентстві та надали всю необхідну інформацію про себе. Чоловік з серйозними намірами, який шукає жінку для створення сім’ї, буде вести докладне листування, щоб якомога більше дізнатися про Вас. Йому буде цікаво все, що пов’язано з Вами (сім’я, робота, захоплення, хобі). Потім, як правило, він надсилає всякого роду знаки уваги (квіти, подарунки), а вже потім обов’язково запропонує Вам зустріч.

Чоловік-іноземець

Першу зустріч ми рекомендуємо вам провести в Україні та обов’язково в присутності і під контролем нашого консультанта. Щоб Ви розуміли, за кожною клієнткою нашої шлюбної агенції закріплений спеціалiст-консультант, який професійно супроводжує дівчат на зустрічах, знає які пам’ятки показати, що відвідати, в якому ресторані пообідати.

Перша зустріч дуже важлива як для Вас, так і для чоловіка. Уже після неї обидва зможуть прийняти якесь рішення, чоловік може запросити Вас до себе в гості, а Ви вже визначтеся, чи готові ви відповісти на його запрошення. Якщо ж Ви не впевнені в своїх почуттях, то не поспішайте, краще проведіть спільний відпочинок на нейтральній території.

Ми Вам бажаємо вдачі і будемо раді допомогти Вам не тільки в пошуку іноземного нареченого, а й просто радою та рекомендацією!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ