Чоловік-іноземець - це просто!
Чоловік-іноземець – це просто!
30.06.2018
Як знайти свою долю по ту сторону земної кулі
Як знайти свою долю по ту сторону земної кулі
01.07.2018

Безпечні знайомства в інтернеті

Безпечні знайомства в інтернеті

Безпечні знайомства в інтернеті

Безпечні знайомства в інтернеті – важлива тема на сьогодні! У зв’язку з глобалізацією, кордони між країнами стираються, а наявність інтернету на кожному смартфоні робить онлайн-знайомства в 2018 році доступними, як ніколи. Ми оточені віртуальним світом настільки, що іноді ловимо себе на думці, що проводимо там більше часу, ніж в реальному світі. Facebook, Instagram, Pinterest, різні блоги, відео на Youtube, і сайти знайомств швидко і надовго увійшли в наше повсякденне життя. Знайомитися в інтернеті стало так само легко, як замовити піцу або таксі, але наскільки це безпечно, і чи не викличе воно негативних наслідків? На ці питання може з легкістю відповісти Олена Сосновська, керівник міжнародного шлюбного агентства Megalove, бізнес-тренер, сертифікований коуч, консультант з онлайн знайомств.

«На мій погляд, знайомства в інтернеті не є настільки безпечними та простими, як це може здатися з першого погляду. Але це ні в якому разі не означає, що знайомитися в інтернеті не потрібно. Плавати в океані також небезпечно, якщо ти не вмієш цього робити. Небезпечно сідати за кермо, не пройшовши навчання і так далі. Те ж саме і зі знайомствами в інтернеті – необхідно розуміти основні правила, і тоді інтернет стане вашим союзником в пошуку партнера для щасливого і довгого спільного життя. Розглянемо п’ять основних правил, які допоможуть отримати бажаний результат, не ризикуючи своїми нервами та часом:

До моменту реєстрації профайлу на сайті знайомств, придбай новий номер телефону і створи новий електронний ящик, новий skype. Для чого це потрібно? Чити перевіряла, що про тебе знає Google? Як правило, продаж квартири, кошеня, або оголошення про пошук роботи – все це надійно і надовго зберігається в пошуковій системі. Прямо зараз набери в Google свій телефон, і чинну електронну адресу, і з упевненістю 88% ти виявиш данні про себе. Так само їх зможе виявити і твій новий онлайн-знайомий, після обміну контактною інформацією. Оскільки до першої особистої зустрічі ти погано знаєш людину, вкрай рекомендовано мати контакти, які з легкістю можна буде «видалити» в разі потреби.

В ході листування з новим онлайн-знайомим, не надавай детальної інформації, де саме і за якою адресою ти проживаєш або працюєш.

Намагайся отримати якомога більше детальної інформації від хлопця, який тобі сподобався, і звичайно ж перевір її в Google. Буває, що дівчина виявляє, що хлопець одружений або у відносинах, завдяки елементарному пошуку. Якщо провести аналогію з маркетингом, то знайомство в інтернеті – це “проект”, і треба чітко проводити дослідження ринку, розуміти конкуренток, свої сильні сторони, щоб отримати найкращий результат. Ідеально буде зробити особистий SWOT-аналіз, де ти розглянеш свої сильні, слабкі сторони, можливості та загрози (ризики). Провівши невелике дослідження своєї конкурентоспроможності на ринку – ти зможеш зробити свій профайл більш насиченим і привабливим для чоловіків.

Вийди з ним в Skype до першої особистої зустрічі. Чомусь багато дівчат нехтують зустріччю в skype і відправляються на особисту зустріч, після чого залишаються розчарованими та відчувають, що немає тяжіння і це був “не її чоловік”. Попередня зустріч у skype заощадить ваш час, і дасть більш повну картину про людину, з яким ти листувалася. Чи треба говорити, що скайп теж бажано створити саме під проект “онлайн-знайомства”, щоб не відбиватися потім від нав’язливого залицяльника, в разі, якщо він виявиться героєм не твого роману.

Добирайся на першу зустріч і назад на таксі. Їхати на своєму авто не варто, вечір може закінчитись келихом вина. Не варто показувати свою адресу новому знайомому відразу ж, краще пізнати один одного краще.

Тепер трохи про те, як же бути привабливою на такому конкурентному «ринку наречених» і отримати результат – а саме цікаве і результативне знайомство.

Головне – це красиве «пакування» твоєї анкети. Потрібно розуміти, що чоловіки реагують на фото і відео, і тільки потім читають опис в профайлі. Твоє завдання – завантажити фото, які не викликатимуть дисонансу з анкетою і доповнюватимуть один одного. Визнач, яку цільову аудиторію ти хочеш залучити, розміщуючи свою анкету. Якщо тобі потрібен серйозний чоловік, хороший сім’янин, заможний і з наміром створити сім’ю, навряд чи варто розміщувати фото з клубів, в купальнику і білизні, які можуть презентувати тебе як дівчину легковажну. Якщо ж тобі потрібен супутник, з яким можна весело проводити час і поїхати на спільний відпочинок – то фото з подорожей, вечірок, і дружніх посиденьок – цілком дадуть зрозуміти чоловікові, що ти легка в спілкуванні дівчина, яка не наполягатиме на серйозні стосунки прямо зараз. Завжди розумій кого ти хочеш знайти. Розуміння цільової аудиторії – це 50% успіху.

Другий момент, на що я хотіла б звернути увагу – це виявлення загальних цінностей з тим хлопцем, з яким ти спілкуєшся. У сучасному світі, відносини, бізнес, партнерство – все будується на спільних цінностях. Якщо у людей на ціннісному рівні незбіг, партнерство в сім’ї або бізнесі буде неможливим. Як зрозуміти цінності партнера? Попроси його розповісти про себе і уважно читай між рядків. Зрозуміти цінності людини можна навіть з його розповідей про себе, як він вибирає свій шлях і рішення в певних ситуаціях. Змоделюй та розкажи йому про якусь ситуацію, яка для тебе важлива і запитай як він би поводився в ній, що він би вибрав. Наприклад – гроші або допомогу близькому, сім’ю або кар’єру, для нього важлива сім’я чи він егоїстичний і думає тільки про задоволення своїх бажань.

На першому побаченні уважно спостерігай за твоїм супутником. Простежуй будь-які його взаємодії з тобою і зі світом. Як він говорить, чи не перебиває, чи дослухує до кінця. Як він звертається до офіціанта, чи ретельно обирає блюдо, або він не вибагливий у їжі. Про що говорить, які теми для нього важливі. Насправді, такі дрібниці показують стратегію поведінки людини, і правильно ідентифікуючи їх, ти можеш зрозуміти наскільки ця людина підходить саме тобі.

Я бажаю всім дівчатам, які знаходяться в пошуку партнера, підходити з цього грамотно і виважено, що дозволить уникнути непотрібних контактів і заощадить головний ресурс 2018 року – час. А тим хто одружений, бажаю цінувати свою другу половину, частіше дякувати та захоплюватися, адже чоловіка поруч з жінкою утримує саме той стан, який вона йому дає»

Керівник міжнародного агентства Megalove, Олена Сосновська

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ