Елена и Дэвид
Олена і Девід
25.06.2018
Светлана и Стив
Світлана та Стів
30.06.2018

Анна та Радж

Випадковості не випадкові – і це факт !!! Все в житті закономірне. Хто мріє і вірить всією душею і серцем, що знайде своє щастя, у того все неодмінно збудеться. Ось і у однієї нашої дівчини, яка повірила, що за допомогою нашого міжнародного шлюбного агентства Megalove вона знайде свого єдиного і неповторного чоловіка, з яким буде щаслива, все сталося дуже швидко і як в казці.

Весною 2014 року, в травні місяці відбулася зустріч Анни і Раджа в Житомирі. Перше побачення для них організувало наше шлюбне агентство, а до цього близько місяця пара активно листувалася і спілкувалася на сайті знайомств.

Перед зустріччю чоловік не раз телефонував шлюбному консультанту Анни і ставив питання, де і як орендувати машину, куди краще заселитися і коли Анні буде зручніше зустрітися з ним. Чоловік родом з Данії, але в той час жив і працював у Лондоні, Радж успішний бізнесмен.

Різниця у віці у Анни і Раджа 8 років – відмінна різниця!

І так, казка почалася з першого побачення, але не сама казка, а приказка, все буде попереду. 🙂 Коли Радж зустрів Анну і перекладача біля готелю Reikartz в Житомирі, вони обмінялися поглядами, потиснули один одному руки і сіли в автомобіль. Повечеряти вирушили в ресторан української національної кухні.Там вони обговорили подальші плани на тиждень (Радж приїхав до Анни на 1 тиждень). Як стало ясно, чоловікові дуже сподобалася Анна, її поведінка, манери, ввічливість, дівчина поводила себе дуже скромно і привітно, що і вабило його.

Наступного дня Радж запропонував Анні зробити невелику подорож, і вони, сівши в машину, поїхали до Вінниці, де провели незабутні два дні. Так і пройшов тиждень, Анна розповідала йому про Україну, а Радж ділився з нею досвідом про культури і традицій в Європі. Все було чудово, і він запросив її відвідати його країну. Далі була подорож по Європі, яка тривало 30 днів, і під час цього турне він зробив їй пропозицію!

У вересні 2015 року у Раджа і Анни відбулося весілля в одному з ресторанів міста Житомира Стара Губернія, і вони переїхали жити в Данію, хоча Радж на вибір пропонував своїй дамі різні країни: Великобританія, Данія, Франція.

Через рік у них народилася донька, але це вже зовсім інша історія.

Ми бажаємо нашій парі величезного сімейного щастя, доброї долі, любові і процвітання у всьому!

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ