Як сподобатися іноземцю?
Як сподобатися іноземцю?
03.07.2018
Як правильно обрати міжнародне шлюбне агентство
Як правильно обрати міжнародне шлюбне агентство
03.07.2018

5 дієвих порад від MEGA LOVE, як підібрати психологічно сумісносного партнера

5 дієвих порад від MEGA LOVE

5 дієві поради ВІД MEGA LOVE ЯК ПІДІБРАТИ психологічної сумісності ПАРТНЕРА

Багато хто вдається в питання як вибрати ідеального, психологічно сумісного партнера.

Про всі тонкощі інтернет-знайомств розповість керівник міжнародного шлюбного агентства Megalove.com.ua, дейтинг-коуч і бізнес-тренер Олена Сосновська.

  1. Зверни увагу на свою анкету

Пам’ятай, що більшість чоловіків – візуали. Їх погляд зупиняється на доглянутих і привабливих дівчат. Вибери фотографії, на яких ти випромінюєш щастя і позитив. Не забудь максимально інформативно заповнити свій профайл, вказуй не тільки зовнішні дані, але і інформацію про свої смаки в музиці, книжках, їжі. Обов’язково приділи увагу частині анкети про хобі та занять в вільний час. Такий аккаунт принесе більше шансів зустріти психологічно сумісного обранця.

  1. Не соромся заводити знайомство першою

Попри те, що нібито чоловік повинен проявляти ініціативу, активні дівчата мають набагато більше шансів на особисте щастя. Серед чоловіків є і сором’язливі особистості, проте це не применшує інших заслуг і якостей, які можуть ідеально відповідати вашим вимогам до партнера. Пам’ятай, що листування і навіть зустріч – це не гарантія успіху, проте якщо нехтувати цим, то шанси на побудову щасливих відносин значно знизяться.

  1. Розпитуй партнера про все

Для того, щоб краще зрозуміти характер чоловіка, ставте питання, що вимагають розгорнутої відповіді. Такі питання змусять співрозмовника розповісти про якісь дрібниці, які стануть важливою деталлю в пазлі під назвою «відносини».

  1. Не бійся відмовляти чоловікам

Якщо з перших рядків спілкування приносить дискомфорт, то прямо скажи про це. У соцмережах і на сайтах знайомств безліч чоловіків, однак лише одиниці мають потенціал стати партнером, з яким буде психологічно комфортно.

  1. Не шкодуй часу на пошуки відповідної людини

Це найважливіше. Партнер для життя – це не шпалери, які можна переклеїти. Тому краще витратити час на етапі пошуку, ніж знову і знову розчаровуватися у власному виборі.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ