83% дівчат йдуть на побачення протягом 60 днів з моменту початку співпраці з нами

Megalove пропонує своїм клієнткам знайомства з чоловіками з благополучних та розвинених країн, таких як Німеччина, Канада, Америка, Нова Зеландія, Англія, Швейцарія, Австрія, Австралія

пс

пс

Індивідуальний підбір пари
Реєстрація на найнадійніших ресурсах

Кожній дівчині, яка звертається в нашу агенцію, надається максимально якісний сервіс - від скайп-консультації та постійної підтримки клієнт-менеджера, особистого перекладача до організації особистих зустрічей

пс

пс

9 років роботи

148 офіційних шлюбів

Шлюбна агенція #1 в Україні - це результат багаторічного досвіду, результативності. Співпрацюючи з нами ви зустрінете професійну команду фахівців високого класу

пс

пс

Slider

M E G A L O V E

Міжнародна шлюбна агенція №1 в Україні

Ми по праву вважаємося найкращим сервісом знайомств, оскільки наші послуги унікальні. Наш багаторічний досвід дозволяє нам вийти за рамки звичного для багатьох поняття – знайомство. Ми привнесли в нього щось нове і незвичайне, зробили його більш точним і окресленим, більш реальним.

Чому іноземні чоловіки? Все дуже просто. Культура Заходу орієнтована на кар’єризм і самоконцентрованість. Доки широка душа української жінки м’яка і сприйнятлива, вони вміють цінувати затишок, який для них створюється жінкою, і відповідають тому взаємністю. Все більше їм хочеться відчути теплоту і затишок домашньої середовища, спокій і радість перебування з трепетною і чуйною жінкою.

Чоловіки Заходу хочуть відчути все це, вони прагнуть цього і досвід багатьох успішних пар тому підтвердження. Схвальні відгуки і радість спільного проживання, як і численні церемонії одруження завдяки нашому сервісу – найяскравіше тому підтвердження.

Наш сервіс – це результат багаторічних праць кращих фахівців галузі, досвіду, інтерактивних засобів та іноземного співробітництва. Ми також обмінюємося досвідом з багатьма іноземними фахівцями, тренерами та психологами, підтримуємо зв’язки з кращими умами з допомогою проведення відео вебінарів та конференцій. Ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємось. В динаміці досягається досконалість. Ми на шляху до неї.

Megalove
пропонує Вам

Сертифікований
спеціаліст з
відносин

Коуч-сессія
від Love-коуча
у подарунок

Фото сессія+відео
при реєстрації

Клієнти, перевірені у
відповідності з ІМБРА

paket

Пакет реєстрацій
«стандарт» і
«активний»

30+

Тільки серйозні
знайомства з
чоловіками 30+

Подати заявку на реєстрацію

Заповніть Анкету, або зв’яжіться з нами будь-яким іншим зручним для Вас способом

Всі послуги для дівчат безкоштовні!​​

Мар'яна
(Клієнт-менеджер, з питань реєстрації)
+380 68 19 20 925 support@megalove.com.ua
Ірина (HR, з питань працевлаштування)
+380 98 74 18 939 hr@megalove.com.ua
Лілія, Адміністратор (з питань співробітництва)
admin@megalove.com.ua
Час роботи з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00
*після 18:00 і у вихідні пишіть на support@megalove.com.ua і ми відповімо на всі Ваші питання у порядку черги

Завантажте 5 Ваших фотографій:
(натисніть на іконку фотоапарата і завантажте фото)

X
X
X
X
X

Заповнюючи реєстраційну форму, я добровільно даю свою згоду на обробку моїх особистих персональних даних (включаючи її збір, обробку, зберігання та використання), а саме: паспортні дані, адреса електронної пошти, номер телефону, інформація про місто та країну проживання, надані мною з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, а також для забезпечення реалізації інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до Цивільного кодексу України , Господарським кодексом України, та інших нормативно-правових актів України. Підписанням даної згоди я підтверджую, що я ознайомлена з інформацією про включення моїх особистих даних до бази персональних даних, з метою їх обробки особами (представники агентства Megalove), яким передаються мої персональні дані, а також про свої права, передбачених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

test

*Агенство залишає за собою право відмовити дівчині в реєстрації без пояснення причин

M E G A L O V E

«Ми щасливі, щасливі та щасливі!
Спасибі агентству Megalove! Ми вам усім
бажаємо удачі та бути щасливими як ми! »

.

.

пс

Изображение недоступно

Олена та Мішель

M E G A L O V E

«Ще кілька місяців тому я й подумати не могла, що поруч зі мною буде сидіти найкращий чоловік у світі!»

.

.

пс

Изображение недоступно

Анна про Раджа

M E G A L O V E

«Це неймовірно, як 2 людини, настільки близьких за духом та інтересами, знайшли один одного, не зважаючи на те, що їх розділяли тисячі кілометрів. Любов дійсно не має меж!»

.

.

пс

Изображение недоступно

Юлія та Тімоті

previous arrow
next arrow
Slider

Олена Сосновська

Керівник

Сертифікований бізнес тренер, коуч, експерт в сфері online знайомств на телеканалах 1+1, УКРАЇНА.

Спеціалізація – позитивна психологія, коучинг.

« Незважаючи на те, що за освітою я менеджер зовнішньоекономічної діяльності, довгий час я шукала в собі інше покликання і відчувала, що економіка не є тим напрямком в житті, яке приносить мені задоволення.

Шлюбний бізнес України на цей день можна вважати недосконалим, тому, звертаючись в міжнародну агенцію знайомств, я раджу Вам ретельно вивчити інформацію про неї і зробити правильний вибір.
Вже понад 9 років я отримую щоденне задоволення від справи, якою я займаюся. Мені вдалося сформувати команду однодумців з такими ж цінностями сім’ї, сімейного вогнища і любові, які є у мене.

Команда Megalove формує новий якісний ринок online знайомств в Україні, співпрацюючи з міжнародними партнерами з Нової Зеландії, США, Німеччини, Норвегії і Швеції. Обмінюючись досвідом з міжнародними компаніями, ми ростемо, розвиваємося і даємо можливість нашим клієнтам отримувати реальний результат, а не порожні обіцянки.
Я вдячна своїй команді за підтримку і щиру любов до нашої спільної справи, без них Megalove не міг би існувати і дарувати людям щастя.

Про Нас говорять

Europa+

© 2007 – 2017 MEGALOVE – Найкараща шлюбна агенція України